Магнолія суланжа Альба Суперба | Magnolia soulangeana Alba Superba | Магнолия суланжа Альба Суперба

Модель: 982
Акція
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 380 грн
Є в наявності

Магнолія суланжа Альба Суперба


Magnolia soulangeana Alba Superba 


Магнолия суланжа Альба Суперба


Походження / історія: Магнолія - одна з найдавніших квіткових рослин у світі. Вона здавна культивується в садах Японії і Китаю. Ще буддистські монахи вирощували її за часів правління династії Тан (618-909гг н.е.). Багато століть художники і поети черпали своє натхнення з прекрасних квітів магнолій. Квітка магнолії вважається символом чистоти, благородства, щирого кохання і ніжності.

Опис сорту: вишуканий листопадний кущ з густою і компактною формою крони. Казкове квітнення ароматних білих кольорів у формі тюльпану величезного розміру, що розкриваються на оголених гілочках ще до появи листя і видають приємний аромат - головна перевага Магнолії сорту Альба Суперба. Магнолія - королева Вашого весняного саду.

Форма: вертикально-зростаючий кущ або дерево (формування) з розлогою формою крони.

Розмір: висота дорослої рослини близько 4-5м.

Швидкість зростання: повільно зростаючі в молодості, але з кожним роком розмір приросту зростає (20-40см за рік).

Листя: світло-зелене, велике. Восени фарбується в жовтий колір. З'являються на гілках після квітнення.

Квітки: великі тюльпаноподібні, білого кольору, біля основи злегка рожеві, з приємним ніжним ароматом (див. Фото).

Час цвітіння: квітень - травень, квітне перед розпусканням листя.

Ставлення до світла: сонячні, злегка затінені місця, добре захищені від вітру.

Ставлення до вологи: Magnolia soulangeana Alba Superba надає перевагу добре дренованому, вологому ґрунту.

Вид ґрунту: свіжі, вологі, родючі, гумусні (багаті), пухкі і супіщані садові ґрунти з кислою реакцією.

Застосування: магнолія Суланжа Альба Суперба - цінна рослина для сучасних садівників і ландшафтних дизайнерів. Висадивши магнолію в самостійній посадці посеред зеленого газону, можна створити яскраву фокусну точку в парку або саду. Магнолія прекрасно виглядає в групових і алейних посадках, підкреслюючи пишність і велич весняного квітнення. Вони є окрасою багатьох садів і палаців по всьому світу. Також колекції магнолій вважаються гордістю ботанічних садів - щороку тисячі туристів прагнуть побачити чудове квітнення магнолій. Свіжі квіти і  темне листя магнолії використовуються для букетів, вінків і квіткових композицій. Вони додають ефекту вишуканості і неповторності свят. Квіти магнолії дуже полюбляють наречені, їх часто використовують для церемоній одруження. Та увага і турбота, виявлена до рослини, посадженої на садовій ділянці, обов'язково відповість Вам екзотичною красою, яку здатна подарувати лише магнолія.

Кислотність: рh 4,5-6,5 - рослина ацидофіл (кальцефоб) - любляча кислий ґрунт.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 - при певному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Магнолію Суланжа Альба Суперба в Києві за низькими цінами можна в розсаднику найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
60-80см 20-30см
Акція
380 грн
-
+
Від 380 грн

Посадка: для того, щоб магнолія Alba Superba добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних, окислити ґрунт і піддобрити поживними елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися у Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Також відмінно приживаються рослини з голим коренем (при посадці весною чи пізньою осінню). Найголовніше в посадці магнолій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінним складником якої є кислий верховий (рудий, він же білий, він же «молодий»), бажано сфагновий торф значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська) де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї іншої території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунту в обов'язковому порядку необхідно підкислити. Окислити ґрунт навколо пристовбурного кола можна за рахунок мульчування подрібненої кори сосни звичайної та хвойного відпаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі і органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники  традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій та Луганській областях України наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських каганців. На бідних піщаних ґрунтах Полісся, в тому числі і Київської області, рекомендуємо застосовувати перепрілий відстояний органічний гумус, отриманий з гною або компосту. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: полив регулярний.

Обрізка: формуючу і санітарну обрізку магнолії рекомендуємо проводити після квітнення.

Догляд: потребує видалення бур'янів, розпушування ґрунту, а також мульчування пристовбурного кола корою хвойних. В Україні, магнолію рекомендуємо обробляти «хелатом заліза» як мінімум один раз в три тижні. Звертаємо Вашу увагу на те, що полоти від бур'янів всі магнолії необхідно надзвичайно акуратно, щоб не пошкодити їх поверхневі корені.

Хвороби і шкідники: Для того, щоб правильно обрати засоби захисту рослин, необхідно визначити шкідника. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи та засоби захисту рослин. Необроблені рослини можуть пошкоджуватися гусеницею бражника, павутинним кліщем, п'ядунами, попелицею, щитівкою і мінуючою міллю. Профілактика і лікування - навесні і повторно влітку проводять обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Також магнолії можуть пошкоджуватися антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: . у порівнянні з ненажерливою личинкою травневого хруща, інші шкідники на доглянутій рослині зустрічаються рідко. За останні 10 років хрущ, особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів ґрунтах, перетворився в самого небезпечного шкідника садових рослин України. Одна личинка хруща може за 1 день обгризти кореневу систему молодого 10-30 см саджанця, повністю його знищивши. З середини квітня, побачивши першого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ. Водночас частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку.

Саджаючи замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара( діюча речовина - тіаметоксам)розводимо 1г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючи речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня.

Магнолія суланжа Альба Суперба


Magnolia soulangeana Alba Superba 


Магнолия суланжа Альба Суперба


Походження / історія: Магнолія - одна з найдавніших квіткових рослин у світі. Вона здавна культивується в садах Японії і Китаю. Ще буддистські монахи вирощували її за часів правління династії Тан (618-909гг н.е.). Багато століть художники і поети черпали своє натхнення з прекрасних квітів магнолій. Квітка магнолії вважається символом чистоти, благородства, щирого кохання і ніжності.

Опис сорту: вишуканий листопадний кущ з густою і компактною формою крони. Казкове квітнення ароматних білих кольорів у формі тюльпану величезного розміру, що розкриваються на оголених гілочках ще до появи листя і видають приємний аромат - головна перевага Магнолії сорту Альба Суперба. Магнолія - королева Вашого весняного саду.

Форма: вертикально-зростаючий кущ або дерево (формування) з розлогою формою крони.

Розмір: висота дорослої рослини близько 4-5м.

Швидкість зростання: повільно зростаючі в молодості, але з кожним роком розмір приросту зростає (20-40см за рік).

Листя: світло-зелене, велике. Восени фарбується в жовтий колір. З'являються на гілках після квітнення.

Квітки: великі тюльпаноподібні, білого кольору, біля основи злегка рожеві, з приємним ніжним ароматом (див. Фото).

Час цвітіння: квітень - травень, квітне перед розпусканням листя.

Ставлення до світла: сонячні, злегка затінені місця, добре захищені від вітру.

Ставлення до вологи: Magnolia soulangeana Alba Superba надає перевагу добре дренованому, вологому ґрунту.

Вид ґрунту: свіжі, вологі, родючі, гумусні (багаті), пухкі і супіщані садові ґрунти з кислою реакцією.

Застосування: магнолія Суланжа Альба Суперба - цінна рослина для сучасних садівників і ландшафтних дизайнерів. Висадивши магнолію в самостійній посадці посеред зеленого газону, можна створити яскраву фокусну точку в парку або саду. Магнолія прекрасно виглядає в групових і алейних посадках, підкреслюючи пишність і велич весняного квітнення. Вони є окрасою багатьох садів і палаців по всьому світу. Також колекції магнолій вважаються гордістю ботанічних садів - щороку тисячі туристів прагнуть побачити чудове квітнення магнолій. Свіжі квіти і  темне листя магнолії використовуються для букетів, вінків і квіткових композицій. Вони додають ефекту вишуканості і неповторності свят. Квіти магнолії дуже полюбляють наречені, їх часто використовують для церемоній одруження. Та увага і турбота, виявлена до рослини, посадженої на садовій ділянці, обов'язково відповість Вам екзотичною красою, яку здатна подарувати лише магнолія.

Кислотність: рh 4,5-6,5 - рослина ацидофіл (кальцефоб) - любляча кислий ґрунт.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 - при певному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Магнолію Суланжа Альба Суперба в Києві за низькими цінами можна в розсаднику найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Посадка: для того, щоб магнолія Alba Superba добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних, окислити ґрунт і піддобрити поживними елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися у Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Також відмінно приживаються рослини з голим коренем (при посадці весною чи пізньою осінню). Найголовніше в посадці магнолій - ретельна підготовка кислого субстрату для посадки, незмінним складником якої є кислий верховий (рудий, він же білий, він же «молодий»), бажано сфагновий торф значенням кислотності PH не вище 4,5. За малим винятком індивідуальних особливостей кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська) де можуть траплятися ділянки з кислим середовищем, в умовах практично всієї іншої території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунту в обов'язковому порядку необхідно підкислити. Окислити ґрунт навколо пристовбурного кола можна за рахунок мульчування подрібненої кори сосни звичайної та хвойного відпаду, які можна збирати в будь-якому прилеглому лісі і органікою з кислою реакцією. Для підкислення ґрунту українські садівники  традиційно використовують садову сірку, лимонну, ортофосфорну кислоту, акумуляторну рідину (електроліт). У Донецькій та Луганській областях України наші клієнти використовують розведену рідину з шахтарських каганців. На бідних піщаних ґрунтах Полісся, в тому числі і Київської області, рекомендуємо застосовувати перепрілий відстояний органічний гумус, отриманий з гною або компосту. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: полив регулярний.

Обрізка: формуючу і санітарну обрізку магнолії рекомендуємо проводити після квітнення.

Догляд: потребує видалення бур'янів, розпушування ґрунту, а також мульчування пристовбурного кола корою хвойних. В Україні, магнолію рекомендуємо обробляти «хелатом заліза» як мінімум один раз в три тижні. Звертаємо Вашу увагу на те, що полоти від бур'янів всі магнолії необхідно надзвичайно акуратно, щоб не пошкодити їх поверхневі корені.

Хвороби і шкідники: Для того, щоб правильно обрати засоби захисту рослин, необхідно визначити шкідника. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи та засоби захисту рослин. Необроблені рослини можуть пошкоджуватися гусеницею бражника, павутинним кліщем, п'ядунами, попелицею, щитівкою і мінуючою міллю. Профілактика і лікування - навесні і повторно влітку проводять обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Також магнолії можуть пошкоджуватися антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: . у порівнянні з ненажерливою личинкою травневого хруща, інші шкідники на доглянутій рослині зустрічаються рідко. За останні 10 років хрущ, особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів ґрунтах, перетворився в самого небезпечного шкідника садових рослин України. Одна личинка хруща може за 1 день обгризти кореневу систему молодого 10-30 см саджанця, повністю його знищивши. З середини квітня, побачивши першого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ. Водночас частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку.

Саджаючи замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара( діюча речовина - тіаметоксам)розводимо 1г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючи речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня.

Читати більше
Характеристики
Тип рослини Дерева; Кущі;
Форма росту Пірамідальні та конусовидні; Овальні та яйцеподібні; Розлогі;
Висота рослини 3-7м;
Діаметр дорослої рослини 3-5м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Зелений; Темно-зелений;
Колір крони восени Жовтий;
Колір квітів Білий;
Декоративні квіти Квітучі рослини;
Період цвітіння Квітень; Травень;
Світло Сонце;
Вимоги до поливу Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Потребує захисту від вітру;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Східні сади; Акценти / солітери;
Особливості рослини Ароматичні рослини;
Сезон декоративності Весна;
Потреба у догляді Середня;
Потреба укриття на зиму Укриття агротканиною від морозу лише в молодому віці; Бажане мульчування і утеплення коріння на зиму;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Магнолія суланжа Альба Суперба | Magnolia soulangeana Alba Superba | Магнолия суланжа Альба Суперба