Вишня домашня Чорнокорка (середня) | Вишня домашняя Чернокорка (средняя) | Prunus cerasus Chernokorka

Модель: 1221
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 180 грн
Є в наявності

Вишня домашня Чорнокорка (середня)

Вишня домашняя Чернокорка (средняя)

Prunus cerasus Chernokorka

Cherry tree Chernokorka


Синоніми: вишня кущова.

Запилювачі: для кращого плодоношення вишні Чорнокорка бажано, щоб поруч по сусідству з нею росли вишня сорту Любська або черешні сортів: Дрогана, Дончанка, Ярославна, Донецька Красуня, Аеліта, Аннушка, Рання рожева.

Походження/історія: Вишня - символ матері, рідної домівки, рідного краю, України - рідної землі, де вона росте в кожному саду. Вишня Чорнокорка - сорт української селекції, відомий ще з 1974 року, до цього часу в пошані в українських садівників-любителів.

Опис сорту: сорт вишні Чорнокорка - гіллясте дерево кущоподібної форми з темно-бордовими майже чорними ягодами, солодкими на смак (див.фото).

Форма: дерево кулястої форми з розлогими поникаючими гілками.

Розмір: прищеплене на підщепі Антипко (в плодоношення вступає на 3-4 рік після посадки, досягає висоти близько 3-3,5 метрів).

Швидкість зростання/сила росту: швидко росте в молодому віці і повільніше в період плодоношення.

Листя: темно-зеленого кольору, блискучі, щільні, овальної форми, з загостреною верхівкою і зазубрені по краях.

Квітки: білого кольору, блюдцевидної форми з широко розкритими пелюстками, зібрані в суцвіття по 2-5шт, видають приємний солодкий аромат.

Час цвітіння: кінець квітня - початок травня.

Плоди: солодкі з легкою кислинкою плоди темно-бордового майже чорного кольору з тонкою шкіркою, великого розміру вагою близько 4,5-5 г. М'якуш соковитий, щільний, темно-червоного кольору. Перевагою Вишні Чернокорка також є маленька кісточка плоду, яка з легкістю відділяється від м'якоті. Тоненькі плодоніжки міцно тримають плоди, які навіть при дозріванні не обсипаються. При сприятливих кліматичних умовах можна зібрати близько 30-60 кг ягід з дерева. Повне дозрівання плодів настає в кінці червня - початку липня.

Відношення до світла/інсоляція: краще плодоносить і солодші плоди у Вишні Чорнокорка, що росте на добре освітленій ділянці.

Грунт: родючий, добре дренований грунт, вологий, але без застою води і близького залягання грунтових вод.

Переваги: ​​Сорт відрізняється підвищеною врожайністю, стійкістю до посухи і сильних заморозків. Плоди вишні часто використовуються для заморожування, вживаються в свіжому вигляді, а також заготовлюються на зиму у вигляді різних джемів, варення, компотів, сухофруктів і т.д. Вишня має для людини також антисептичну дію: чай з вишневим варенням - відмінний напій, втамовує спрагу і корисно впливає на організм людини.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b)

Купити Вишню Чернокорка в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

↓↓↓ Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - нижче - під фото ↓↓↓


Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
г.к. 140-160см 10-20см 180 грн
-
+
Від 180 грн

Посадка: Щоб Вишня Чорнокорка добре росла, грунт перед посадкою повинен бути добре підготовленим, звільненим від бур'янів, особливо багаторічних, багатим на поживні елементи (чорнозем або будь-яка здорова гумусована темна лугова / садова земля). Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Перевалюємо рослину з тимчасового контейнеру, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожені коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більше родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола з валиком, для природного збору дощової води і рясно заливаємо в кілька заходів.

Вид грунту: Як і всі інші рослини вишня відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого перегною, або компосту, отриманого з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" грунтів і "запускає" природний вічний двигун грунтових бактерій. Черви самі від сусідів мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди.

Нерозумно удобрювати плодові рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління. Всі сорти вишні нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см.

Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних саджанців. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок грунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від обмерзання.

Рослина добре реагує на внесення добрив. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі протягом усього року. Але найбільша перевага покупки рослин в контейнері в тому, що їх можна висаджувати без додаткових добрив з березня по грудень - навіть в лїтню спеку.

Полив: Вишня Чорнокорка - вологолюбна рослина і потребує поливу: під час активного росту дерев (в травні), при наливанні плодів (в червні), в посуху і під зиму (до настання холодів). При цьому поливати досить раз в тиждень, але грунтовно, щоб промочити шар грунту на глибину 30-40 см. Слід пам'ятати: полив в період дозрівання плодів, призводить до їх розтріскування. Також не слід поливати вишню в другій половині літа, так як це сприяє затяжному росту пагонів і зниженню зимостійкості. Не забувайте про осінні поливи, які так потрібні всім плодовим деревам для перезимівлі.

Обрізка: Вишням властивий інтенсивний ріст пагонів, тому його доводиться стримувати щорічною формуючою обрізкою ранньою весною до набрякання бруньок. У період зростання до початку плодоношення однорічні пагони вкорочують на 1/5. У 5-річному віці дерево проріджують рідко через слабке розгалуження. Надалі слід видаляти всі розгалуження, що йдуть всередину крони, а також невдало розташовані. Формуйте крислату і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. При санітарній обрізці видаляйте хворі, сухі, поламані гілки, а зрізи обов'язково зачищайте і обробляйте садовою замазкою.

Хвороби: Необроблені рослини можуть пошкоджуватися попелицею, пильщиком, вишневою мухою, гусеницею, а також хворобами: плодова гниль, моніліоз, кокомікоз.

Добриво / захист: Висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік добриво азотом зводимо до мінімуму.

Доброму розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також проти таких хвороб як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус.

У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, листогризучими шкідниками і проти хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистості листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) проти попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також хвороб моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів.

У фазі росту плода - проти вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найбільш кращий спосіб визначення термінів обробки - вилов на пастки (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи. При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю проти плямистості листя, моніліозу, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріозу застосовують Хорус.

У жовтні-листопаді проти довгоносика, пильщика, кліща і хвороб: плямистості листя, клястероспоріоза слід зробити окопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внесення добрив. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Грунтові шкідники: На сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника ніж хрущ (рос. – майский жук). З середини квітня, побачивши першого летючого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону Актарою або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище грунту) і кореневу шийку і не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в грунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара.

Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в грунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «Ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Вишня домашня Чорнокорка (середня)

Вишня домашняя Чернокорка (средняя)

Prunus cerasus Chernokorka

Cherry tree Chernokorka


Синоніми: вишня кущова.

Запилювачі: для кращого плодоношення вишні Чорнокорка бажано, щоб поруч по сусідству з нею росли вишня сорту Любська або черешні сортів: Дрогана, Дончанка, Ярославна, Донецька Красуня, Аеліта, Аннушка, Рання рожева.

Походження/історія: Вишня - символ матері, рідної домівки, рідного краю, України - рідної землі, де вона росте в кожному саду. Вишня Чорнокорка - сорт української селекції, відомий ще з 1974 року, до цього часу в пошані в українських садівників-любителів.

Опис сорту: сорт вишні Чорнокорка - гіллясте дерево кущоподібної форми з темно-бордовими майже чорними ягодами, солодкими на смак (див.фото).

Форма: дерево кулястої форми з розлогими поникаючими гілками.

Розмір: прищеплене на підщепі Антипко (в плодоношення вступає на 3-4 рік після посадки, досягає висоти близько 3-3,5 метрів).

Швидкість зростання/сила росту: швидко росте в молодому віці і повільніше в період плодоношення.

Листя: темно-зеленого кольору, блискучі, щільні, овальної форми, з загостреною верхівкою і зазубрені по краях.

Квітки: білого кольору, блюдцевидної форми з широко розкритими пелюстками, зібрані в суцвіття по 2-5шт, видають приємний солодкий аромат.

Час цвітіння: кінець квітня - початок травня.

Плоди: солодкі з легкою кислинкою плоди темно-бордового майже чорного кольору з тонкою шкіркою, великого розміру вагою близько 4,5-5 г. М'якуш соковитий, щільний, темно-червоного кольору. Перевагою Вишні Чернокорка також є маленька кісточка плоду, яка з легкістю відділяється від м'якоті. Тоненькі плодоніжки міцно тримають плоди, які навіть при дозріванні не обсипаються. При сприятливих кліматичних умовах можна зібрати близько 30-60 кг ягід з дерева. Повне дозрівання плодів настає в кінці червня - початку липня.

Відношення до світла/інсоляція: краще плодоносить і солодші плоди у Вишні Чорнокорка, що росте на добре освітленій ділянці.

Грунт: родючий, добре дренований грунт, вологий, але без застою води і близького залягання грунтових вод.

Переваги: ​​Сорт відрізняється підвищеною врожайністю, стійкістю до посухи і сильних заморозків. Плоди вишні часто використовуються для заморожування, вживаються в свіжому вигляді, а також заготовлюються на зиму у вигляді різних джемів, варення, компотів, сухофруктів і т.д. Вишня має для людини також антисептичну дію: чай з вишневим варенням - відмінний напій, втамовує спрагу і корисно впливає на організм людини.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b)

Купити Вишню Чернокорка в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

↓↓↓ Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - нижче - під фото ↓↓↓


Посадка: Щоб Вишня Чорнокорка добре росла, грунт перед посадкою повинен бути добре підготовленим, звільненим від бур'янів, особливо багаторічних, багатим на поживні елементи (чорнозем або будь-яка здорова гумусована темна лугова / садова земля). Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Перевалюємо рослину з тимчасового контейнеру, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожені коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більше родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола з валиком, для природного збору дощової води і рясно заливаємо в кілька заходів.

Вид грунту: Як і всі інші рослини вишня відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого перегною, або компосту, отриманого з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" грунтів і "запускає" природний вічний двигун грунтових бактерій. Черви самі від сусідів мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди.

Нерозумно удобрювати плодові рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління. Всі сорти вишні нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см.

Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних саджанців. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок грунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від обмерзання.

Рослина добре реагує на внесення добрив. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі протягом усього року. Але найбільша перевага покупки рослин в контейнері в тому, що їх можна висаджувати без додаткових добрив з березня по грудень - навіть в лїтню спеку.

Полив: Вишня Чорнокорка - вологолюбна рослина і потребує поливу: під час активного росту дерев (в травні), при наливанні плодів (в червні), в посуху і під зиму (до настання холодів). При цьому поливати досить раз в тиждень, але грунтовно, щоб промочити шар грунту на глибину 30-40 см. Слід пам'ятати: полив в період дозрівання плодів, призводить до їх розтріскування. Також не слід поливати вишню в другій половині літа, так як це сприяє затяжному росту пагонів і зниженню зимостійкості. Не забувайте про осінні поливи, які так потрібні всім плодовим деревам для перезимівлі.

Обрізка: Вишням властивий інтенсивний ріст пагонів, тому його доводиться стримувати щорічною формуючою обрізкою ранньою весною до набрякання бруньок. У період зростання до початку плодоношення однорічні пагони вкорочують на 1/5. У 5-річному віці дерево проріджують рідко через слабке розгалуження. Надалі слід видаляти всі розгалуження, що йдуть всередину крони, а також невдало розташовані. Формуйте крислату і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. При санітарній обрізці видаляйте хворі, сухі, поламані гілки, а зрізи обов'язково зачищайте і обробляйте садовою замазкою.

Хвороби: Необроблені рослини можуть пошкоджуватися попелицею, пильщиком, вишневою мухою, гусеницею, а також хворобами: плодова гниль, моніліоз, кокомікоз.

Добриво / захист: Висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік добриво азотом зводимо до мінімуму.

Доброму розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також проти таких хвороб як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус.

У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, листогризучими шкідниками і проти хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистості листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) проти попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також хвороб моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів.

У фазі росту плода - проти вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найбільш кращий спосіб визначення термінів обробки - вилов на пастки (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи. При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю проти плямистості листя, моніліозу, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріозу застосовують Хорус.

У жовтні-листопаді проти довгоносика, пильщика, кліща і хвороб: плямистості листя, клястероспоріоза слід зробити окопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внесення добрив. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Грунтові шкідники: На сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника ніж хрущ (рос. – майский жук). З середини квітня, побачивши першого летючого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону Актарою або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище грунту) і кореневу шийку і не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в грунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара.

Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в грунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «Ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Читати більше

Характеристики

Видова назва дерева Вишня;
Запилення рослини Потребує запилювача;
Плоди Великі;
Сезон плодоношення Середній;
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Розлога;
Висота рослини 3-7м;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Вишня домашня Чорнокорка (середня) | Вишня домашняя Чернокорка (средняя) | Prunus cerasus Chernokorka