(044) 501-10-60
КРАЩІ НОВИНКИ 2018

Вибір мови сайту

Українська

Корзина

Корзина пуста.   Reklama

Каталог » Як купити «ЖИВУ» новорічну ялинку в горщику та зберегти її для онуків?!

Як купити «ЖИВУ» новорічну ялинку в горщику та зберегти її для онуків?!

«Жива ялинка, сосна новорічна купити за низькою ціною з посадкою догляд фото продам у Києві» - ці запити лідують в Google за тиждень до початку Нового Року.

ЛОХОТРОН № 1 СОРТ.

Зараз безліч садових центрів відверто "розводять" покупців розповідями прo ялинку в горщику, яку після нового року можна висаджувати в грунт. Підступ полягає в тому, що люди, як правило, не звертають увагу на вид и сорт рослини. Щоб правильно обрати хвойні рослини на Новий рік, Ви повинні чітко уявляти їх максимальний розмір... Стаття не стосується власників ділянок більше 0,5га, великих парків та присадибних територій, де ялина звичайна (Picea abies) безсумнівно, буде прикрасою ландшафту. Святкова ейфорія проходить через два тиждні, пізніше виникає питання місця посадки та очікуваного розміру в майбутньому. Звичайна ялина і сосна звичайна (Pinus sylvestris) , які складають 90% новорічних пропозицій, можуть досягти висоти 25м та ширини 15м !!!

Ялина європейська (звичайна) Новорічна ялина у горщику. Як вибрати ялинку Як купити ялинку на Новий Рік

Уявіть на своїй присадибній ділянці подібну рослину... Аргумент, що «я до цього часу не доживу», який досить часто використовували років 10 тому власники котеджів «багатостраждальної» Конче-Заспи, вже не згадується. Після багаторазових стрижок на недосяжних висотах, додаткових витрат, проблем із сусідами - власники не витримують та просто вирубують високі форми ялин . ККлієнти без досвіду озеленення в першу чергу питають, «яка ялина швидше росте?», повністю ігноруючи питання майбутніх висот і аргументи, що сортова щеплена рослина буде коштувати дорожче.

«Маленька ялиночка» виросла. Саджаємо, доглядаємо, поливаємо, удобрюємо новорічну ялинку біля будинку Правильно обираємо місце для посадки хвойного дерева
На відміну від них, клиєнти з досвідом, або ландшафтні дизайнери хочуть упевнитися у виді, сорті та відповідно у динаміці зростання. Сучасні новорічні ялиночки маленькі, компактні, декоративні та максимально досягають у висоту 3-6м . Ви та Ваші діти гідні отримувати задоволення від підготовки до свята, а не відчувати дискомфорт прикрашаючи новорічну ялинку, використовуючи при цьому кран з маніпулятором!!! Наповніть свій будинок святковою атмосферою, адже очікування і підготовка не меньш урочисто, ніж саме свято!

Ялина звичайна після того, як прижилася, може рости по 1м -1,5м в рік. В українському праві є прецеденти подачі сусідами судових позовів, з причини спірних розмірів рослин на сусідній ділянці. Для обрізки великих дерев часом потрібні професійні арбористи.

Пітомнік Проксіма радить такі сорта:

Ялина канадська Коніка / Picea glauca Conica — жива новорічна ялина №1 у Європі, щільний конус до 3м без формовки.
Ялина канадська Коніка Жива новорічна ялинка подарунок Picea glauca Conica — жива новорічна ялина№1 в Європі щільний конус до 3м без формовки. Канадська ялина у горщику український виробник живих новорічних ялинок Ялина Коніка у горщику купити київ новий рік різних розмірів

Ялина канадська Сандерс Блю /Picea glauca Sanders Blue - сучасна молодша сестра зеленої Коніки, блакитного кольору аналогічної форми, розміром на 20-30% компактніше.

Ялина канадська Сандерс Блю Picea glauca Sanders Blue - сучасна молодша сестра зеленої Коніки, блакитного кольору аналогічної форми розміром на 20-30% компактніша. Голуба ялинка на новий рік до 3м Голуба конусовидна ялина до 3 метрів

Ялина звичайна Віллс Цвєрг / Picea abies Will’s Zwerg - порівнянно з ялинками канадськими меньш вимоглива, але вона не така щільна.

Ялина, яка не буде рости великою Ялина висотою до 5 м Новорічна ялина у горшку Жива ялинка у горшку ціна

Ялина звичайна Купрєсcіна / Picea abies Cupressina - унікальна узкоколоновидна форма ялинки звичайної висотою до 8м. Мрія багатьох колекціонерів.

Колоновидна ялинка Узкоконусовидна ялина Жива ялина з комом у мішковині та металевій сітці Ялина звичайна Купрєсcіна унікальна вузькоколоновидна форма ялини звичайної висотою до 8м. Мрія багатьох колекціонерів.

Ялиця гірська сорт Компакта / Abies lasiocarpa Compacta Першість за декоративністю, на наш погляд, займає унікальна блакитна компактна ялина з максимальною висотою 3м, яка росте правильним щільним конусом без формовки. Єдиний недолік – ціна, тому що ця рослина щеплена та як правило, імпортна.

Купити ялицю Ялиця на новий рік Купити новорічну ялицю у горщику

Ялина колюча Хупсі / Picea pungens Hoopsii - Один з найпопулярніших сортів в Європі - представник численної плеяди колючих блакитних ялин !!! Дуже стабільний і передбачуваний сорт давно завоював армію прихильників серед садівників світу. Неймовірно насичений блакитний колір, який не має аналогів серед хвойних. Конічна, густа форма крони і відносно невеликі розміри. У віці 30 років досягає всього 10 метрів висоти і 3-4м ширини. Малинові шишечки молодих приростів створюють неймовірно фантастичне видовище.

Блакитна ялинка в горщику Ялина в горщику догляд Ялина Хупсі Новорічна блакитна ялина в горщику Голуба ялина Хупсі
Ялина колюча Ізелі Фастигіате Picea pungens Iseli Fastigiate - колоновидна форма блакитної ялинки зі стрункою, вузько-конічною кроною. У віці 10 років досягає 3 метри заввишки. Максимальна висота 10-12 метрів.
У Києві живі ялинки у горщиках краще купити з добривами. Як купити ЖИВУ новорічну ялинку в горщику та зберегти її для онуків?! Як доглядати за ялинкою у горшику в домашніх умовах.

ЛОХОТРОН № 2 «ЖИВА і БУДЕ РОСТИ»

Ми спеціально подзвонили по декількох телефонах, які активно поширюють ідею «потримай на Новий рік 2-3 тиждні і висади в грунт»?! Цікаво, що розплідники і садові центри з ім'ям обмежують час перебування рослини в домашніх умовах 1 тижднем і не шкодуючи часу ретельно пояснюють, що приміщення має бути максимально холодним, зволоженим і т.д.
Для нас не було новиною, що більшість пропозицій - це пропозиції маркетингових мережевих «професіоналів» та інтернет-магазинів рослин, які мають відношення до вирощування рослин як Бетмен і Медуза Горгона до дельтаплану. Прикриваючись назвами, які асоціюються з рослинами, наприклад «зелене будівництво» відповіді про ТРИ ТИЖДНІ В ПРИМІЩЕННІ !!! і «поступове звикання до ХОЛОДУ» вже не дивували. На питання про наявність кома іноді у відповідь чули просте наївне «а що це таке ?!», не кажучи про питання, «чи росла вона в горщику після викопування?», Яке сприймається як особиста образа.

Купити ялинку Купити ялинку живу Посадка сосни

Відповідно, не приховується, що ялина, нещодавно пересаджена з грунту в горщик без необхідного, згідно світових стандартів, дорощування мінімум рік в горщику з добривами. І все було б добре, якщо вона була б правильно викопана. Як правило, ком абсолютно не відповідає розміру рослини, ялина іноді навіть була нахилена відносно осі горщика, при висоті 2м кому був не більший 15кг, що абсолютно не відповідає елементарним правилам пересадки. Під час виймання з горщика ком розвалюється, а хвойна рослина без кома і кореня, це все одно, що зрубана! Тут настав час згадати основні типи українських ґрунтів в лісгоспах, які, природно, розташовуються в ареалах хвойних масивів. А це на 90% субпіщані грунти, які ідеальні для вирощування хвойника на зруб, але АБСОЛЮТНО непридатні для викопування рослини з великим сформованим комом зашитим в джут і стягнутим металевою сіткою.

Неправильна посадка ялинки Ялинка Коніка посадка Посадка блакитної ялинки фото Пересадка ялинки фото формування кому
Найбанальніше питання початківців замовників - «чому я не можу сосну або ялину викопати в найближчому лісі?» Спростовується елементарним досвідом викопування навіть молодого хвойника в субпіщаному лісі. Замість кому - пісок окремо від кореня, замість мичковатої кореневої - вертикальний голий «хлист» без радіальних коренів. За волею випадку, я, впродовж місяця, був змушений споглядати ялини і сосни, викопані в лісгоспах по всій Україні. Для початку викопується рослина з голим коренем, а потім засаджується в горщик і обсипається темним грунтом для створення «видимості» кому. А чи знаєте ви, що імениті розплідники Бенілюксу в 70-80-их роках зіткнулися з цією проблемою при викопуванні довгомірних (великих) рослин. У результаті першість по роботі з комами, а це найдорожчі дерева, перехопили європейські розплідники, розташовані на важких грунтах з щільністю ґрунту в 1,2-1,5 рази вище. Тому перед закладкою нашого розплідника дерев PROXIMA ми більше року !!! шукали в київській області ділянку з глиноподібним високогумісірованим родючим грунтом. В результаті, наші кома не розвалюються, навіть без металевої сітки.

Ялина Коніка посадка та догляд фото Купити блакитну ялину з червоними шишками Блакитні ялинки у домашніх умовах

Висновок – перед покупкою сосни чи ялинки вимагайте вилучити при вас її з горщика з грудкою в металічній сітці або в горщику. Якщо він розвалиться на ваших очах, то купите її не ви, а хтось інший, хто не читав цю статтю ...... Можливо, у нас продавець посміється, а в Європі, США чи Канаді за це можна позбутися ліцензії садового центру! Якщо герої гинули, витягаючи за комір Україну з рашистських імперських обіймів йо ... нутого сусіда, то ми всі без винятку повинні змінюватися на СВОЄМУ МІСЦІ, де б ми не працювали. Тільки тоді ми почнемо жити в УКРАЇНІ, ТАКІЙ, ЯКІЙ ПЕРЕДАЛИ НАМ ЇЇ прадіди, що ДАВАЛИ нашим батькам стусана за папірець, кинутий повз урну! Нам не повинно бути соромно, передавати дітям свою справу і НАШУ оновлену Україну, в якій цінується людина та її права, а не квазісистема, яка в агонії розвалу намагається підпорядкувати собі все і вся, тому - що не має майбутнього.   

Жива ялинка у горщику купити у Києві на Новий Рік. У домашніх умовах  може простояти 2 неділі Як вибрати ялину на Новий Рік Купити живу ялинку на Новий Рік Сосна, ялина, ялиця на новий рік у горшку
Дискусія в Європі з питання «ЖИВА ЯЛИНКА НА НОВИЙ РІК» триває багато років. Тим, у кого вдома є гігрометр відомо, що в приміщеннях з централізованим опаленням, взимку вологість повітря без зволожувача, гарантовано падає з 60-80% річної норми до 30%. Це схоже на природний суховій, який за лічені години пошкоджує рослину у відкритому полі, а в приміщенні ми ще додаємо температуру + 20-25 С. Стандартні вимоги до мікроклімату хвойних рослин і багаторічні експерименти, підтвердили, що ялина, сосна або ялиця може витримати в приміщенні максимум 1,5 тижні, отримуючи стрес на межі життя і смерті, який нагадає про себе в спекотні дні літа, коли ялина «раптово» засихає протягом тижня . І не одне добриво і «чудостімулятори» вже не допоможуть.
Висновки робіть самі, але ми, як відповідальні виробники, повинні ЧЕСНО Вам про це розповісти.
З НОВИМ РОКОМ!
СЛАВА УКРАЇНІ !
Андрій Перебийніс член Союзу Виробників Садового Матеріалу України 16.12.2015


Назад