Виноград Регент | Виноград Регент | Vitis vinifera Regent

Модель: 971
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Виноград Регент (пізній, плодовий)

Vitis vinifera Regent (later, fruit)  

Grapes wine Regent (later, fruit)


Виноград Регент (поздний, плодовый)

Синоніми: Виноград винний Регент, Виноград гібридний Регент, Виноград Гейлвейлергоф 67-198-3, Виноград синій Регент, Виноград культурний Регент.

Походження / історія: виноград Регент - результат міжвидової гібридизації сортів Діана (Сільванер та Мюллер Тургау) та Шамбурсі. Даний сорт виведений німецькими селекціонерами в 1967 році. Назва сорту регент походить від лат. regentis - що означає «правлячий».

Опис сорту: виноград Регент - сорт середньопізнього терміну дозрівання. Ягоди сорту Регент володіють високими ароматичними характеристиками, за що особливо цінується виноробами. Виноград Регент - кращий сорт для марочних вин найвищого ґатунку. Вина з Регента відрізняються щільним південним смаком. Даний сорт має підвищену стійкість до холодних температур, тому виноградні саджанці прекрасно приживаються практично у всіх куточках України.

Форма: листопадний в'юнкий кущ.

Розмір: середньоросла рослина, досягає висоти близько 4м (див. фото).

Швидкість зростання: середня з незначним пасинкоутворенням.

Пагони: молоді пагони виткі, буро-зеленого кольору, пізніше дерев'яніють і кора шарується смужками.

Листя: маленьке, кругле, злегка розсічене.

Квітки: дрібні, зеленуваті, зібрані в густе суцвіття.

Час цвітіння: початок травня - червень.

Плоди: чорно-сині, круглі, середнього розміру (1,5 г) зібрані в циліндро-конічні, щільні грона середньої величини (150-180г). М'якоть соковита, інтенсивно пофарбована з тонкою шкіркою. Плоди Регента при середньому рівні кислотності мають високий коефіцієнт накопичення цукру. Врожайність висока 4,5кг з куща і вище. Термін дозрівання плодів - 135-140 днів (середньопізній) приблизно в кінці вересня і споживається по жовтень місяць. Сорт винограду Регент використовується для приготування високоякісних червоних густо-забарвлених вин. Вина з нього мають приємний колір, гармонійні з трав'яними нотками, щільні з низькою кислотністю і нагадують французькі вина Рони.

Ставлення до світла: надає перевагу яскравим, сонячним і дуже теплим захищеним місцям, переносить легке затінення.

Ставлення до вологи: посухостійкий, до ґрунту і вологості невимогливий.

Вид ґрунту: піщані, глинисті, супіщані або суглинні, не переносить важких ґрунтів, чутливий до наявності поживних речовин, особливо до магнію.

Застосування: виноград - це не тільки смачні ласощі, але і джерело вітамінів. Ягоди винограду і продукти, отримані в результаті його переробки (сік, вино, оцет, родзинки) мають безліч якостей корисних для людини. Відомим є той факт, що виноград - лідер за кількістю антиоксидантів, вітамінів і активних пігментів. Виноград має відмінний вплив на пам'ять і рекомендується студентам, а також тим, хто веде активну розумову і фізичну діяльність. Він підвищує витривалість організму і його працездатність. Користь чорного виноградного соку полягає в поліпшенні зору. Сік винограду - відмінний противірусний та антибактеріальний засіб, покращує зір. Щоденне вживання виноградного соку надає заряд бадьорості на цілий день. Також виноград широко використовується в косметології: він входить до складу багатьох сонцезахисних кремів, надає сприятливу дію на шкіру, волосся і нігті. Дуже цінний скраб з подрібнених кісточок винограду, що дає омолоджуючий ефект на шкіру. Листя винограду також мають властивості, корисні для здоров'я людини і вживаються часто в кулінарії для приготування голубців та інших фаршированих страв. Виноград Маршал Фош має хорошу транспортабельність, часто використовується в якості товарного продукту.

Кислотність: pH - 6-7

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6а - при певному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Виноград Регент в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Від 0 грн

Посадка: щоб виноград добре ріс, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по грудень – навіть у найспекотніші дні літа. Можна купити рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються. Як і всі інші рослини, відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостного гною, або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: потребує додаткового поливу тільки в посушливу погоду, особливо в період плодоношення.

Обрізка: починають проводити обрізання винограду у віці 3-5 років, коли наростає вегетативна маса. Обрізанням 50-90% досягається ефективність плодоношення винограду. Навантаження на кущ складає 55-65 очок. Слід зауважити, що плодоносним паростком винограду є однорічна лоза, яка виросла на дворічній. Рекомендуємо обрізку винограду робити восени, так як навесні починається «плач лози», який перешкоджає розпусканню вічок. А навесні обламуванням пагонів встановлюємо остаточне навантаження на кущ. Для найбільш популярної віялоподібної формовки куща залишаємо 6-8 вічок на довгій, добре визрілій плодовій гілці і коротко обрізаємо на 3-4 вічка сучка заміщення.

Догляд: невибаглива рослина, на початку літнього сезону рекомендуємо трохи підгодувати органічними добривами. Потребує укриття на зиму, пасинкування і прищіпки пагонів після цвітіння.

Хвороби і шкідники: дуже важливо захистити Вашу рослину від різного роду шкідників і хвороб, які можуть завдати шкоди Вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок, появу першого листя проти скосаря, а також хвороби оїдіум застосовуємо препарат Карате Зеон, Енжіо, Актеллік + Топаз. Бакова суміш. Перед цвітінням: проти оїдіуму, мільдью, чорної плямистості, сірої гнилі, а також проти шкідника гронової листовійки застосовують Квадріс + Матч. Бакова суміш. У різних регіонах і при різних умовах погоди лету метеликів гронової листовійки першого покоління може бути розтягнутий на 20-30 днів. В такому випадку препарат Матч забезпечить захист суцвіть (захисний період триває 30 днів). У той же час цей препарат має високу ефективність проти виноградного кліща. В бакові суміші додають фунгіцид Тіовіт Джет. Після цвітіння: проти мілдью, оїдіуму, а також проти кліща використовуємо Ридоміл Голд + Тіовіт Джет. Головне визначити шкідника (діагноз) для того, щоб правильно обрати засіб захисту рослин. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: : на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Побачивши першого жука (середина квітня) ТЕРМІНОВО потрібно обробляти крону Актарою або будь-яким з багатьох препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Prestige (Байер), Антихрущ. Водночас частина розчину повинна потрапити на кореневу шийку стовбура (10 см вище ґрунту). Подібні обробки потрібно повторювати кожні 40-50 днів. Саджаючи замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара( діюча речовина - тіаметоксам)розводимо 1г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючи речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня.

Виноград Регент (пізній, плодовий)

Vitis vinifera Regent (later, fruit)  

Grapes wine Regent (later, fruit)


Виноград Регент (поздний, плодовый)

Синоніми: Виноград винний Регент, Виноград гібридний Регент, Виноград Гейлвейлергоф 67-198-3, Виноград синій Регент, Виноград культурний Регент.

Походження / історія: виноград Регент - результат міжвидової гібридизації сортів Діана (Сільванер та Мюллер Тургау) та Шамбурсі. Даний сорт виведений німецькими селекціонерами в 1967 році. Назва сорту регент походить від лат. regentis - що означає «правлячий».

Опис сорту: виноград Регент - сорт середньопізнього терміну дозрівання. Ягоди сорту Регент володіють високими ароматичними характеристиками, за що особливо цінується виноробами. Виноград Регент - кращий сорт для марочних вин найвищого ґатунку. Вина з Регента відрізняються щільним південним смаком. Даний сорт має підвищену стійкість до холодних температур, тому виноградні саджанці прекрасно приживаються практично у всіх куточках України.

Форма: листопадний в'юнкий кущ.

Розмір: середньоросла рослина, досягає висоти близько 4м (див. фото).

Швидкість зростання: середня з незначним пасинкоутворенням.

Пагони: молоді пагони виткі, буро-зеленого кольору, пізніше дерев'яніють і кора шарується смужками.

Листя: маленьке, кругле, злегка розсічене.

Квітки: дрібні, зеленуваті, зібрані в густе суцвіття.

Час цвітіння: початок травня - червень.

Плоди: чорно-сині, круглі, середнього розміру (1,5 г) зібрані в циліндро-конічні, щільні грона середньої величини (150-180г). М'якоть соковита, інтенсивно пофарбована з тонкою шкіркою. Плоди Регента при середньому рівні кислотності мають високий коефіцієнт накопичення цукру. Врожайність висока 4,5кг з куща і вище. Термін дозрівання плодів - 135-140 днів (середньопізній) приблизно в кінці вересня і споживається по жовтень місяць. Сорт винограду Регент використовується для приготування високоякісних червоних густо-забарвлених вин. Вина з нього мають приємний колір, гармонійні з трав'яними нотками, щільні з низькою кислотністю і нагадують французькі вина Рони.

Ставлення до світла: надає перевагу яскравим, сонячним і дуже теплим захищеним місцям, переносить легке затінення.

Ставлення до вологи: посухостійкий, до ґрунту і вологості невимогливий.

Вид ґрунту: піщані, глинисті, супіщані або суглинні, не переносить важких ґрунтів, чутливий до наявності поживних речовин, особливо до магнію.

Застосування: виноград - це не тільки смачні ласощі, але і джерело вітамінів. Ягоди винограду і продукти, отримані в результаті його переробки (сік, вино, оцет, родзинки) мають безліч якостей корисних для людини. Відомим є той факт, що виноград - лідер за кількістю антиоксидантів, вітамінів і активних пігментів. Виноград має відмінний вплив на пам'ять і рекомендується студентам, а також тим, хто веде активну розумову і фізичну діяльність. Він підвищує витривалість організму і його працездатність. Користь чорного виноградного соку полягає в поліпшенні зору. Сік винограду - відмінний противірусний та антибактеріальний засіб, покращує зір. Щоденне вживання виноградного соку надає заряд бадьорості на цілий день. Також виноград широко використовується в косметології: він входить до складу багатьох сонцезахисних кремів, надає сприятливу дію на шкіру, волосся і нігті. Дуже цінний скраб з подрібнених кісточок винограду, що дає омолоджуючий ефект на шкіру. Листя винограду також мають властивості, корисні для здоров'я людини і вживаються часто в кулінарії для приготування голубців та інших фаршированих страв. Виноград Маршал Фош має хорошу транспортабельність, часто використовується в якості товарного продукту.

Кислотність: pH - 6-7

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6а - при певному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Виноград Регент в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: щоб виноград добре ріс, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по грудень – навіть у найспекотніші дні літа. Можна купити рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються. Як і всі інші рослини, відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостного гною, або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: потребує додаткового поливу тільки в посушливу погоду, особливо в період плодоношення.

Обрізка: починають проводити обрізання винограду у віці 3-5 років, коли наростає вегетативна маса. Обрізанням 50-90% досягається ефективність плодоношення винограду. Навантаження на кущ складає 55-65 очок. Слід зауважити, що плодоносним паростком винограду є однорічна лоза, яка виросла на дворічній. Рекомендуємо обрізку винограду робити восени, так як навесні починається «плач лози», який перешкоджає розпусканню вічок. А навесні обламуванням пагонів встановлюємо остаточне навантаження на кущ. Для найбільш популярної віялоподібної формовки куща залишаємо 6-8 вічок на довгій, добре визрілій плодовій гілці і коротко обрізаємо на 3-4 вічка сучка заміщення.

Догляд: невибаглива рослина, на початку літнього сезону рекомендуємо трохи підгодувати органічними добривами. Потребує укриття на зиму, пасинкування і прищіпки пагонів після цвітіння.

Хвороби і шкідники: дуже важливо захистити Вашу рослину від різного роду шкідників і хвороб, які можуть завдати шкоди Вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок, появу першого листя проти скосаря, а також хвороби оїдіум застосовуємо препарат Карате Зеон, Енжіо, Актеллік + Топаз. Бакова суміш. Перед цвітінням: проти оїдіуму, мільдью, чорної плямистості, сірої гнилі, а також проти шкідника гронової листовійки застосовують Квадріс + Матч. Бакова суміш. У різних регіонах і при різних умовах погоди лету метеликів гронової листовійки першого покоління може бути розтягнутий на 20-30 днів. В такому випадку препарат Матч забезпечить захист суцвіть (захисний період триває 30 днів). У той же час цей препарат має високу ефективність проти виноградного кліща. В бакові суміші додають фунгіцид Тіовіт Джет. Після цвітіння: проти мілдью, оїдіуму, а також проти кліща використовуємо Ридоміл Голд + Тіовіт Джет. Головне визначити шкідника (діагноз) для того, щоб правильно обрати засіб захисту рослин. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: : на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Побачивши першого жука (середина квітня) ТЕРМІНОВО потрібно обробляти крону Актарою або будь-яким з багатьох препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Prestige (Байер), Антихрущ. Водночас частина розчину повинна потрапити на кореневу шийку стовбура (10 см вище ґрунту). Подібні обробки потрібно повторювати кожні 40-50 днів. Саджаючи замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара( діюча речовина - тіаметоксам)розводимо 1г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючи речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз на 40 днів до кінця вересня.

Читати більше

Характеристики

Видова назва плодового куща Виноград;
Запилення рослини Самозапильна;
Плоди Середні; Тривале зберігання;
Сезон плодоношення Пізній:
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодовий кущ;
Форма рослини Розлога;
Висота рослини 3-7м;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Виноград Регент | Виноград Регент | Vitis vinifera Regent