Вишня домашня Чудо-вишня / Чере-вишня (середня) | Вишня домашняя Чудо-вишня / Чере-вишня (средняя) | Prunus cerasus Cherry Miracle

Модель: 920
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 180 грн
Є в наявності

Вишня домашня Чудо-вишня / Чере-вишня(середня)

Вишня домашняя Чудо-вишня / Чере-вишня (средняя)

Prunus cerasus Cherry Miracle

Cherry tree Miracle


Синоніми: дюк, вишнево-черешневий гібрид.

Запилювачі: дюк Мелітопольська радість, Вишня Іграшка, Вишня Любська, Вишня Фаворит, Черешня Китаївська чорна, Черешня Ніжність, Черешня Ярославна.

Походження / історія: вишня домашня Чудо-вишня - це гібрид (дюк), отриманий Л.І.Тараненко з Донецької дослідної станції садівництва при схрещуванні вишні Гріот Остгеймського з черешнею Валерій Чкалов.

Опис сорту: вишня Чудо Вишня на підщепі Антипко (починає плодоносити на 2-3 рік після посадки саджанця) увібрала в себе все найкраще від вишневих і черешневих батьківських ліній. Дерево по силі росту і морозостійкості більш наближене до вишні, а за характером розгалуження - до черешні. Для цього гібрида характерний великий розмір плодів – більші за розміром, ніж у черешні, ароматні і солодші, ніж у вишні.

Форма: сильноросле дерево з пірамідальною кроною в молодому віці і розлогою, з великою кількістю листя після початку плодоношення.

Розмір: висота дерева досягає близько 5-6 метрів.

Швидкість зростання / сила росту: дерева інтенсивно ростуть в молодому віці, помірно - в період плодоношення.

Листя: листя гібрида більші, ніж у вишні, але схожі по щільності і характерному вишневому блиску, подовжено-овальної форми з сильно загостреною верхівкою, двояко пильчастими краями, опушення відсутнє.

Квітки: за зовнішнім виглядом квітки схожі на вишневі, але значно більші, квітки на коротких плодоніжках зібрані в кисті.

Час цвітіння: цвітіння середнє - на початку травня. Основне цвітіння і плодоношення зосереджено на букетних гілочках і частково біля основи пагонів попереднього року.

Плоди: великих розмірів (масою 7-9 г), темно-червоного кольору, майже чорні при дозріванні, солодкі, з вишневим ароматом, але на відміну від вишні, позбавлені характерної кислоти. М'якоть темно-червона, соковита, високого десертного смаку (4,8-5,0 балів). Кісточка наполовину відділяється від м'якоті (див. фото).

Ставлення до світла / інсоляція: віддає перевагу сонячним місцям. Не страждає від сильних вітрів і посухи.

Ґрунт: до ґрунту дюк Cherry Miracle не вимоглива, любить легкий родючий вологий ґрунт. Не любить близького залягання ґрунтових вод. Посухостійкий, може переносити тривалу повітряну посуху спекотного літа.

Переваги: ​​сорт Чудо-вишня володіє високими десертними якостями. Їх вживають переважно в свіжому вигляді, а при переробці на компоти виходить продукція високої якості. Використовуються в приготуванні варення, сухофруктів. У народній медицині використовують цілющі відвари з квіток і листя. Застосовується Чудо-вишня не тільки в кулінарії, а і в народній медицині.

Морозостійкість: на перезволожених ґрунтах, особливо на низовинах, молоді пагони можуть пошкоджуватися морозами.

Кліматична зона / зона морозостійкості: - абсолютно вся територія УКРАЇНИ (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Крим (6a - 7b).

Купити Вишню Чудо-вишня в Києві за низькими цінами можна в розпліднику рослин PROXIMA.

↓↓↓ Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - нижче - під фото. ↓↓↓


Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
г.к. 140-160см 10-20см 180 грн
-
+
Від 180 грн

Посадка: щоб Чудо-вишня добре росла, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-яка здорова гумусована темна лугова / садова земля). Рекомендується для поліпшення фізико-хімічного складу ґрунту переорювання з зеленим гноєм або додавання компосту. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Виймаємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляний ком (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожені коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більш родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола, для природного збору дощової води і рясно заливаємо декілька разів.

Вид ґрунту: як і всі інші рослини добре відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Черви самі від сусідів мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати плодові рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Всі сорти вишень нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопці з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Також можна купити саджанці з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які відмінно приживаються.

Полив: вишня Чудо-Вишня - вологолюбна рослина і потребує поливу: після посадки необхідно проводити полив раз на тиждень, виливаючи під кожен саджанець не менше 20 л води, під час активного росту дерев (в травні), при наливанні плодів (в червні), в посуху і під зиму (до настання холодів). При цьому поливати досить раз на тиждень, але грунтовно, щоб промочити шар ґрунту на глибину 30-40 см. Слід пам'ятати, що полив в період дозрівання плодів призводить до їх розтріскування. Також не слід поливати вишню в другій половині літа, так як це спричиняє затяжний ріст пагонів і зниження зимостійкості. Не забувайте про осінні поливи, які так потрібні всім плодовим деревам для перезимівлі.

Обрізка: заглиблення кореневої шийки може привести до  загибелі рослини, тому її краще залишити над поверхнею ґрунту. Для того щоб сформувати деревце, відразу після посадки саджанець обрізають, залишаючи близько 60 см центрального пагона, а бічні вкорочують на третину. Якщо не формувати дерево - крона виходить вузько пірамідальною, з гострими кутами відходження і сильно витягується вгору. Рекомендується відтягувати гілки до горизонтального положення - в цьому випадку зростання дерева різко сповільнюється і крона набуває напівсферичної форми. Формуйте крислату і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. Вишням властивий інтенсивний ріст пагонів, тому його доводиться стримувати щорічним формуючим обрізанням ранньою весною до набрякання бруньок. У період зростання до початку плодоношення однорічні пагони вкорочують на 1/5. У 5-річному віці дерево проріджують рідко через слабке розгалуження. Надалі слід видаляти всі розгалуження, що йдуть всередину крони, а також невдало розташовані. При санітарній обрізці видаляйте хворі, сухі, поламані гілки, а зрізи обов'язково захищайте і обробляйте садовою замазкою.

Хвороби: треба зауважити, що Чудо-вишня володіє ще одним значним достоїнством - вона стійка проти комплексу грибкових інфекцій, що лютують в наших садах - моніліозу, кокомікозу та інших, не суттєво заселяється вишневою мухою. Необроблені рослини можуть пошкоджуватися пильщиком, товстоніжкою, щитівкою, кльошами, а також хворобами: плодова гниль, моніліоз, кокомікоз.

Добриво / захист: висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Чудовому розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також від таких хвороб, як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, листогризучими шкідниками і від хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистість листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) від попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також від моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів. У фазі росту плоду – від вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найкращий спосіб визначення термінів обробки - вилов за допомогою пасток (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи. При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю від плямистості листя, моніліозу, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріозу застосовують Хорус. У жовтні-листопаді від довгоносика, пильщика, кліща і проти плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити обкопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внести добрива. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного ґрунтового шкідника, ніж хрущ. З середини квітня, побачивши першого хруща, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку та не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара. Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників і українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - «колоради», дуже небезпечні і ненажерливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Вишня домашня Чудо-вишня / Чере-вишня(середня)

Вишня домашняя Чудо-вишня / Чере-вишня (средняя)

Prunus cerasus Cherry Miracle

Cherry tree Miracle


Синоніми: дюк, вишнево-черешневий гібрид.

Запилювачі: дюк Мелітопольська радість, Вишня Іграшка, Вишня Любська, Вишня Фаворит, Черешня Китаївська чорна, Черешня Ніжність, Черешня Ярославна.

Походження / історія: вишня домашня Чудо-вишня - це гібрид (дюк), отриманий Л.І.Тараненко з Донецької дослідної станції садівництва при схрещуванні вишні Гріот Остгеймського з черешнею Валерій Чкалов.

Опис сорту: вишня Чудо Вишня на підщепі Антипко (починає плодоносити на 2-3 рік після посадки саджанця) увібрала в себе все найкраще від вишневих і черешневих батьківських ліній. Дерево по силі росту і морозостійкості більш наближене до вишні, а за характером розгалуження - до черешні. Для цього гібрида характерний великий розмір плодів – більші за розміром, ніж у черешні, ароматні і солодші, ніж у вишні.

Форма: сильноросле дерево з пірамідальною кроною в молодому віці і розлогою, з великою кількістю листя після початку плодоношення.

Розмір: висота дерева досягає близько 5-6 метрів.

Швидкість зростання / сила росту: дерева інтенсивно ростуть в молодому віці, помірно - в період плодоношення.

Листя: листя гібрида більші, ніж у вишні, але схожі по щільності і характерному вишневому блиску, подовжено-овальної форми з сильно загостреною верхівкою, двояко пильчастими краями, опушення відсутнє.

Квітки: за зовнішнім виглядом квітки схожі на вишневі, але значно більші, квітки на коротких плодоніжках зібрані в кисті.

Час цвітіння: цвітіння середнє - на початку травня. Основне цвітіння і плодоношення зосереджено на букетних гілочках і частково біля основи пагонів попереднього року.

Плоди: великих розмірів (масою 7-9 г), темно-червоного кольору, майже чорні при дозріванні, солодкі, з вишневим ароматом, але на відміну від вишні, позбавлені характерної кислоти. М'якоть темно-червона, соковита, високого десертного смаку (4,8-5,0 балів). Кісточка наполовину відділяється від м'якоті (див. фото).

Ставлення до світла / інсоляція: віддає перевагу сонячним місцям. Не страждає від сильних вітрів і посухи.

Ґрунт: до ґрунту дюк Cherry Miracle не вимоглива, любить легкий родючий вологий ґрунт. Не любить близького залягання ґрунтових вод. Посухостійкий, може переносити тривалу повітряну посуху спекотного літа.

Переваги: ​​сорт Чудо-вишня володіє високими десертними якостями. Їх вживають переважно в свіжому вигляді, а при переробці на компоти виходить продукція високої якості. Використовуються в приготуванні варення, сухофруктів. У народній медицині використовують цілющі відвари з квіток і листя. Застосовується Чудо-вишня не тільки в кулінарії, а і в народній медицині.

Морозостійкість: на перезволожених ґрунтах, особливо на низовинах, молоді пагони можуть пошкоджуватися морозами.

Кліматична зона / зона морозостійкості: - абсолютно вся територія УКРАЇНИ (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Крим (6a - 7b).

Купити Вишню Чудо-вишня в Києві за низькими цінами можна в розпліднику рослин PROXIMA.

↓↓↓ Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - нижче - під фото. ↓↓↓


Посадка: щоб Чудо-вишня добре росла, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-яка здорова гумусована темна лугова / садова земля). Рекомендується для поліпшення фізико-хімічного складу ґрунту переорювання з зеленим гноєм або додавання компосту. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Виймаємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляний ком (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожені коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більш родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола, для природного збору дощової води і рясно заливаємо декілька разів.

Вид ґрунту: як і всі інші рослини добре відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Черви самі від сусідів мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати плодові рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Всі сорти вишень нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопці з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Також можна купити саджанці з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які відмінно приживаються.

Полив: вишня Чудо-Вишня - вологолюбна рослина і потребує поливу: після посадки необхідно проводити полив раз на тиждень, виливаючи під кожен саджанець не менше 20 л води, під час активного росту дерев (в травні), при наливанні плодів (в червні), в посуху і під зиму (до настання холодів). При цьому поливати досить раз на тиждень, але грунтовно, щоб промочити шар ґрунту на глибину 30-40 см. Слід пам'ятати, що полив в період дозрівання плодів призводить до їх розтріскування. Також не слід поливати вишню в другій половині літа, так як це спричиняє затяжний ріст пагонів і зниження зимостійкості. Не забувайте про осінні поливи, які так потрібні всім плодовим деревам для перезимівлі.

Обрізка: заглиблення кореневої шийки може привести до  загибелі рослини, тому її краще залишити над поверхнею ґрунту. Для того щоб сформувати деревце, відразу після посадки саджанець обрізають, залишаючи близько 60 см центрального пагона, а бічні вкорочують на третину. Якщо не формувати дерево - крона виходить вузько пірамідальною, з гострими кутами відходження і сильно витягується вгору. Рекомендується відтягувати гілки до горизонтального положення - в цьому випадку зростання дерева різко сповільнюється і крона набуває напівсферичної форми. Формуйте крислату і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. Вишням властивий інтенсивний ріст пагонів, тому його доводиться стримувати щорічним формуючим обрізанням ранньою весною до набрякання бруньок. У період зростання до початку плодоношення однорічні пагони вкорочують на 1/5. У 5-річному віці дерево проріджують рідко через слабке розгалуження. Надалі слід видаляти всі розгалуження, що йдуть всередину крони, а також невдало розташовані. При санітарній обрізці видаляйте хворі, сухі, поламані гілки, а зрізи обов'язково захищайте і обробляйте садовою замазкою.

Хвороби: треба зауважити, що Чудо-вишня володіє ще одним значним достоїнством - вона стійка проти комплексу грибкових інфекцій, що лютують в наших садах - моніліозу, кокомікозу та інших, не суттєво заселяється вишневою мухою. Необроблені рослини можуть пошкоджуватися пильщиком, товстоніжкою, щитівкою, кльошами, а також хворобами: плодова гниль, моніліоз, кокомікоз.

Добриво / захист: висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Чудовому розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також від таких хвороб, як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, листогризучими шкідниками і від хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистість листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) від попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також від моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів. У фазі росту плоду – від вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найкращий спосіб визначення термінів обробки - вилов за допомогою пасток (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи. При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю від плямистості листя, моніліозу, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріозу застосовують Хорус. У жовтні-листопаді від довгоносика, пильщика, кліща і проти плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити обкопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внести добрива. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного ґрунтового шкідника, ніж хрущ. З середини квітня, побачивши першого хруща, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку та не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара. Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників і українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - «колоради», дуже небезпечні і ненажерливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Читати більше
Характеристики
Видова назва дерева Вишня;
Запилення рослини Потребує запилювача;
Плоди Великі;
Сезон плодоношення Середній;
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Розлога;
Висота рослини 3-7м;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Вишня домашня Чудо-вишня / Чере-вишня (середня) | Вишня домашняя Чудо-вишня / Чере-вишня (средняя) | Prunus cerasus Cherry Miracle