ЛУЧШИЕ НОВИНКИ 2020
ЛУЧШИЕ НОВИНКИ 2019
ЛУЧШИЕ НОВИНКИ 2018
ЛУЧШИЕ НОВИНКИ 2017
ЛУЧШИЕ НОВИНКИ 2016

Выбор языка страницы

Русский

Корзина

Корзина пуста.   Reklama

Каталог » Хвойные кустарники » Кипарисовик тупий Драс/Драхт
Chamaecyparis obtusa Drath
Кипарисовик тупой Драс/Драхт

Кипарисовик тупий Драс/Драхт
Chamaecyparis obtusa Drath
Кипарисовик тупой Драс/Драхт


Кипарисовик тупий Драс/Драхт<br>Chamaecyparis obtusa Drath<br>Кипарисовик тупой Драс/ДрахтУвеличить

Розница от 62 грн.
+ доставка
Версия для печати 

Кипарисовик тупий Драс/Драхт


Chamaecyparis obtusa Drath


Кипарисовик тупой Драс/Драхт


Синоніми: Кипарисовик туполистий Драс, Кипарисовик Драхт, Кипарисовик Драч.

Опис сорту / переваги: Кипарисовик Драс повільно зростаючий карликовий кущ з сіро-зеленою хвоєю і вузько-конічною неправильною формою крони, яка досягає висоти 2м в 10 років. Перевагою цієї рослини є її компактні розміри, контрастне забарвлення хвої, морозостійкість і невибагливість. Кипарисовик Драхт стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: вузька конічна (див. фото).

Розмір: Доросла рослина може досягати висоти 3 м., а діаметра близько 1.5м.

Швидкість зростання / сила росту: Кипарисовик Drath за сезон може підрости на 15-20см.

Пагони: жорсткі, коричнево-зелені, прямі.

Корінь: поверхневий, розгалужений.

Хвоя: луската, сіро-зелена з сріблясто-сірим відтінком.

Світло: Кипарисовик Драс надає перевагу сонячним, захищеним від вітру місцям, може рости в півтіні.

Волога: Помірний, регулярний полив.

Ґрунт: Ця рослина добре розвивається на родючому, підкисленому, вологому, добре дренованому ґрунті.

Застосування: Цікава форма цієї рослини барвисто урізноманітнює дизайн саду. Кипарисовики вже давно користуються підвищеною увагою у любителів декоративних рослин для озеленення ділянок. І це зрозуміло, адже в будь-яку пору року вони не втрачають своєї декоративності і допомагають створювати вражаючі ландшафтні композиції. Кипарисовик Драс відмінно підходить для маленьких ділянок, він має гарний вид, зростаючи сольно на невеликих просторах. Дуже ефектні з його участю композиції в альпінаріях, квітниках, біля водойм, а також при створенні хвойних міксбордерів.

Кислотність: рН 5-7 - рослина ацідофіл (кальцефоб) - полюбляє кислий ґрунт.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6а - при належному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Кипарисовик тупий Драс в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин ПРОКСІМА.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

В таблице цена растения выделенная красным цветом является АКЦИОННОЙ!!!
Русское название:

Кипарисовик тупой Драхт


Латинское название:

Chamaecyparis obtusa


Украинское название:

Кипарисовик тупий Драхт


Сорт:

Draht


Горшок /ком:

0,5-3л


Высота растения:

17-22см
20-25см


Диаметр кроны:

Ø12-17см
Ø15-20см


Возраст:

2,5года#8
3года/#7


Цена:

62грн
120грн


Выберите высоту:
Кол-во
Кипарисовик тупой Драс
zoom
Кипарисовик тупой
zoom
Chamaecyparis obtusa Drath
zoom
Chamaecyparis obtusa
zoom
Chamaecyparis obtusa купить в Киеве
zoom
Кипарисовик тупий Драс
zoom
Chamaecyparis obtusa Drath
zoom
Кипарисовик Драс
zoom
Кипарисовик Драс купить
zoom
Chamaecyparis Drath
zoom
Кипарисовик тупой
zoom
Кипарисовик Drath
zoom
Кипарисовик тупой Драс купить
zoom
Кипарисовик тупий Драс купити
zoom
Chamaecyparis Drath купить
zoom
Кипарисовик Драс фото
zoom
Кипарисовик тупий Драс/Драхт контейнерная площадка
zoom

Посадка: Для того, щоб Chamaecyparis obtusa Drath добре ріс і розвивався, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів особливо багаторічних, удобрити поживними речовинами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий темний луговий/садовий ґрунт). Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися у Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Але найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, з березня по грудень - навіть у самі спекотні дні літа. Найголовніше в посадці Кипарисовика Драхт - ретельна підготовка субстрату для посадки, незмінним складником якого є кислий верховий (рудий, білий, молодий) торф, бажано сфагновий торф з рівнем рН що не перевищує 4,5. Винятком є індивідуальні особливості кислотності ґрунтів в Українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Луцька, Рівненська), де трапляються ділянки з кислим середовищем. На решті території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкислювати. Це можна зробити за рахунок мульчування навколо пристовбурного кола рослини подрібненою корою сосни звичайної та хвойного гілля, зібраного в будь-якому прилеглому лісі і органікою з кислою реакцією.

Мінеральні добрива: Біля пристовбурних кіл розсипаємо 3гр на 1кг уявної грудки збалансованими NPK + Ме (з мікроелементами) навесні - азотними, влітку - фосфорними, серпень - вересень - калійними добривами. Кипарисовик з вдячністю відгукується на внесення мінеральних і органічних добрив. На території бідних піщаних ґрунтів (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) рекомендуємо підсипати компост (отриманий з відходів городу, саду, кухні) або старий органічний гумус з компостного гною. Органіка значно поліпшує структуру «легких» ґрунтів і «запускає» вічний природний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробачки від сусідів самі мігрують до вас і запустять ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Прийшов час позбавлятися від диких згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини. Доцільніше сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: Регулярний, помірний.

Обрізка: Рекомендуємо на початку весни провести санітарну обрізку, видаливши старі, пошкоджені і сухі гілки, а також кінчики підмерзлих пагонів. Після обрізки необхідно підгодувати Кипарисовик тупий, обробити фунгіцидом. Це забезпечить рівномірне відростання нових пагонів, захистить від грибкових захворювань.

Догляд: Потребує регулярного поливу, видалення бур'янів, розпушування ґрунту. Ні в якому разі не допускати заростання пристовбурного кола бур'янами або «якісними газонами» - це найпоширеніша помилка садівника-початківця. Гарному розвитку дерев і чагарників, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування спочатку компостом і корою зверху. Перші декілька років радимо вкривати на зиму.

Хвороби і шкідники: Для того, щоб правильно обрати засіб захисту рослини, необхідно визначити шкідника. Як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Необроблені рослини  Кипарисовика Драс можуть пошкоджуватися павутинним кліщем і щитівкою. Навесні і повторно влітку проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Радоміл Голд і т.д).

Ґрунтові шкідники: На сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини.

Обробку по кроні, і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливість і лізуть в чужі сади. Перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3л, дерево з великою кроною - більше 3л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Отзывы:

Ваш отзыв может быть первым.
Написать отзыв

Альтернативные растения:

Хвойные
Кипарисовик Лавсона Голден Вондер / Голден Вандер <br>Кипарисовик Лавсона Голден Вондер / Голден Вандер<br>Chamaecyparis lawsoniana Golden Wonder
Кипарисовик Лавсона Голден Вондер / Голден Вандер
Кипарисовик Лавсона Голден Вондер / Голден Вандер
Chamaecyparis lawsoniana Golden Wonder
Розница от 70 грн.
Кипарисовик Лавсона Пельтс Блю / Ван Пельтс Блю <br>Chamaecyparis lawsoniana Pelt's Blue / Van Pelts Blue
Кипарисовик Лавсона Пельтс Блю / Ван Пельтс Блю
Chamaecyparis lawsoniana Pelt's Blue / Van Pelts Blue
Розница от 70 грн.
Кипарисовик Лавсона Ивонне / Ивон <br>Кипарисовик Лавсона Івонне / Івон <br>Chamaecyparis lawsoniana Ivonne / Yvonne
Кипарисовик Лавсона Ивонне / Ивон
Кипарисовик Лавсона Івонне / Івон
Chamaecyparis lawsoniana Ivonne / Yvonne
Розница от 67 грн.
Кипарисовик Лавсона 'Алюмиголд'<br>Chamaecyparis lawsoniana 'Alumigold'
Кипарисовик Лавсона 'Алюмиголд'
Chamaecyparis lawsoniana 'Alumigold'
Розница от 67 грн.
Кипарисовик Лавсона Колумнарис <br>Chamaecyparis Lawsoniana Columnaris
Кипарисовик Лавсона Колумнарис
Chamaecyparis Lawsoniana Columnaris
Розница от 62 грн.
Кипарисовик Лавсона Эректа Ауреа <br>Кипарисовик Лавсона Еректа Ауреа <br>Chamaecyparis lawsoniana Erecta Aurea
Кипарисовик Лавсона Эректа Ауреа
Кипарисовик Лавсона Еректа Ауреа
Chamaecyparis lawsoniana Erecta Aurea
Розница от 175 грн.
Кипарисовик Лавсона Вайт Спот <br>Chamaecyparis lawsoniana White Spot
Кипарисовик Лавсона Вайт Спот
Chamaecyparis lawsoniana White Spot
Розница от 150 грн.