Аїр Acorus

Аїр / Acorus

Аїр злаковидний (Acorus gramineus) є компактною, листяною, водолюбною багаторічною рослиною. Виростає в Японії та Східній Азії.

Рослина росте у вигляді щільного пучка, листя довге і вузьке, злегка зігнуте. Колір листя залежить від освітленості місця посадки. Цвіте навесні до початку літа, квітки утворюються у формі колосків. Після цвітіння на кущах з'являються маленькі червоні ягоди.

Лепеха невимоглива до ґрунтів, але вимагає, щоб вони постійно були вологими. У повній тіні ріст рослини може сповільнитися. Щоб рослина не загущувалася, її потрібно розділяти один раз на кілька років. Обрізати рослини краще навесні. При правильному догляді аїр злаковидний морозостійкий по всій території України.Аїр злаковидний Огон Аир злаковидный Огон Acorus gramineus Ogon Група рослин: багаторічна рослина. Опис сорту / властивості: кочковатий. Форма: багаторічна вічнозелена декоративна вологолюбна рослина, що використовується, в основному, для озеленення водойм. Аїр злаковидний Ogon - компактна,..
Немає відгуків
Від 255 грн
Аїр злаковий Аргентеостріатус Аир злаковидный Аргентеостриатус Acorus gramineus Argenteostriatus   Синоніми: Аїр злаковий, Аїр трав'янистий, Аїр болотний, Аір. Походження / історія: Новинка! У природному середовищі аїр росте в країнах Східної Азії, Японії, Індокитаю. У народній медицині та кулі..
Немає відгуків
Від 155 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)