Кортадерія Пампасна трава Cortaderia

Кортадерія  Пампасна трава Cortaderia

Культивується в Західній Європі та Північній Америці. У садовій культурі використовується з Вікторіанської епохи. У Південній Америці листя рослин застосовують при виготовленні паперу.

Кортадерія селло або пампасна трава (Cortaderia selloana) - декоративна багаторічна злакова рослина. Має довге, зелене листя і міцні вертикальні стебла, на яких із серпня по жовтень утворюються білі, рожеві суцвіття-волоті. Вони мають декоративний вигляд протягом усієї зими.

Стебла та суцвіття рослин стійкі до поривів вітру. В умовах українського клімату добре росте пампасна трава в південних регіонах Одеської області та Криму. При правильному догляді, мульчуванні та укритті на зиму росте по всій території України.

Використовується в міксбордерах, рокаріях, альпінаріях, уздовж доріжок, на газоні. Добре поєднується з іншими багаторічниками і травами.Кортадерия Селло Розеа Кортадерія Селло Розеа Cortaderia selloana Rosea    Синоніми: пампасная трава Розеа, рожева пампасная трава, Кортадерія рожеве перо. Походження / історія: У дикому вигляді росте в пампасах-степах Південної Америки, тому то її і називають пампасная трава. Кортаде..
Немає відгуків
Від 185 грн
Кортадерия Селло Cortaderia selloana Кортадерія Селло   Синоніми: пампасна трава, кортодерія. Ареал: Бразилія, Аргентина, Чилі. Походження / історія: У дикому вигляді росте в пампасах-степах Південної Америки, тому то її і називають пампасна трава. Кортадерія («Cortar») в перекладі з ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Кортадерія Селло Вайт Плюм Кортадерия Селло Вайт Плюм Cortaderia selloana White Plume Синоніми: пампасна трава Вайт Плюм, Біла пампасна трава, Кортадерія біле перо, Кортадерія дводомна Вайт Плюм. Походження / історія: У дикому вигляді росте в пампасах-степах Південної Америки, тому її й назива..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)