Меліса Melissa

Меліса Melissa

Виростають в Африці, Європі та Центральній Азії.

Найпоширенішим видом є меліса лікарська (Melissa officinalis) - кущиста трав'яниста багаторічна рослина. Листя м'яко опушене, світло-зелене, з приємним лимонним ароматом. Воно їстівне, його можна додавати в салати, супи, соуси або овочі. У липні-серпні в пазухах листків з'являються крихітні білі квітки. 

Часта обрізка, включно з видаленням зів'ялих квіткових стебел, має тенденцію стимулювати ріст нового листя з кращим ароматом, зводить до мінімуму самосів і формує найбільш привабливі з декоративної точки зору рослини. Морозостійка рослина по всій території України.

Використовується в пряно-ароматичних садах, декоративних городах, міксбордерах природного стилю. Листя також використовують для ароматизації чаю.Меліса лікарська Ауреа Melissa оfficinalis Aurea Мелисса лекарственная Ауреа Синоніми: Меліса, Мелісса золотиста, Меліса пістряволиста, лимонна м'ята, лимонна трава, медовка, пасіка, роєвик, мяточнік. Походження / історія: латинський епітет officinalis (лікарський) вказує на лікувальні властив..
Немає відгуків
Від 100 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)