Таксодій / Taxоdium

Таксодій / Taxоdium

В природі росте у південно-східних частинах Сполучених Штатів та Мексиці. Вологолюбний і зазвичай росте у заболочених зонах та водоймах.

На відміну від більшості дерев із шишками, втрачає хвою кожну зиму та навесні відрощує нову хвою. Восени набуває насичені відтінки оранжевого, коричневого і золотисто-коричневого, а потім опадає і оголює кору, що відшаровується, від червоно-коричневого до сріблястого кольору. Маленькі яйцеподібні шишки пурпурно-зеленого кольору згодом стають коричневими.

Український клімат не є ідеальним для болотного кипарису. Таксодій вимагає не тільки заболочених місць, а й постійної вологості повітря.

Таксодіум дворядний чутливий до зимових холодів. У молодому віці Taxodium distichum необхідно захищати агротканиною від морозів та суховіїв, характерних для регіонів України, що межують із Мордором.

Кліматична зона 4-9 – вся Україна (4-5 зони).Таксодій дворядний Певе Мінарет | Taxodium distichum Peve Minaret | Таксодиум двурядный Певе Минарет
NEW
Таксодій дворядний Певе МінаретTaxodium distichum Peve MinaretТаксодиум двурядный Певе Минарет Синоніми: таксодіум Певе Мінарет, Пів Мінарет, болотяний кипарис дворядний, кипарис болотний, “лисий” кипарис. Ареал: в природі росте у південно-східних частинах Сполучених Штатів та Мексиці. Вологол..
Немає відгуків
Від 1900 грн
Таксодіум дворядний  Taxodium distichum Таксодиум двурядный Синоніми: Болотяний кипарис  Ареал: В природі росте у південно-східних частинах Сполучених Штатів та Мексиці. Вологолюбний і зазвичай росте у заболочених зонах та водоймах. Походження / історія: Походження та історія кипариса..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)