Мигдаль Prunus dulcis

Мигдаль Prunus dulcis

Мигдаль плодовий (Prunus dulcis) – дерево невеликого або середнього розміру з розлогою відкритою кроною. Ароматні квіти від світло-рожевого до білого кольору з'являються поодиноко або парами ранньою весною до розпускання листя. За квітками слідує плід, який є довгастою кістянкою. Кістянка дозріває приблизно через 7-8 місяців після появи квітів.

Найкраще цвітіння та плодоношення на повному сонці. Для умов українського клімату краще вирощувати сорти, які мають здатність до пізнього цвітіння, не раніше кінця березня-квітня. Вони більш зимостійкі і менше ушкоджуються пізніми заморозками.

В Україні мигдаль дає лише один нестабільний урожай, влітку чи восени. Традиційно страждає від заморозків навесні та восени. Морози нижче за 20 градусів не витримує.

Зона морозостійкості: 6-11- тільки при ретельному догляді південь та захід України (6a - 7b). У північних та східних регіонах України молоді саджанці вимагають постійного укриття на зиму білою агротканиною та посадки у абсолютно захищених від суховіїв місцях. Комерційне вирощування мигдальних горіхів в Україні неможливе.



Мигдаль плодовий Нікітський-62 (середній)Миндаль плодовый Никитский-62 (средний)Prunus dulcis Nikitskiy-62 Синоніми: Мигдаль звичайний ВІР-1, мигдальне дерево, амігдала, мигдальний горіх. Запилювачі: самобезплідний, вимагає запилювачів: Форос, Десертний, Лангедок, Приморський та ін. Походження / ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)