Мішковина джутова

Мішковина джутоваМішковина джутова, також відома як джут, є природним волокнистим матеріалом, що отримується з рослини джуту (лат. Corchorus capsularis і Corchorus olitorius). Індійський джут використовується в розпліднику Проксіма для пакування та транспортування комів, викопаних з ґрунту. Джут повністю розкладається у ґрунті вашого саду за півроку, звільняючи при цьому шлях для коріння.

Основні характеристики джутової, лляної, конопляної мішковини:

  • Волокна: джут має довгі та волокнисті стебла, які можна обробити для отримання волокон. Ці волокна мають високу міцність і тривалий термін служби.

  • Екологічність: є біорозкладним матеріалом і має низький відбиток вуглецю. Джут використовується в розпліднику Проксіма для пакування та транспортування комів, викопаних з ґрунту. Джут повністю розкладається у ґрунті вашого саду за півроку, звільняючи при цьому шлях для коріння. Виробництво джуту споживає менше енергії та ресурсів у порівнянні з іншими волокнистими матеріалами.

  • Використання: джутова мішковина використовується в різних галузях. Одним із найбільш поширених є виробництво мішків, сумок, текстильних виробів, канатів, шнурів, декоративних елементів та багато іншого.

  • Міцність: джутові волокна мають гарну міцність, щільність і витривалість, що робить їх відмінними для виробництва міцних виробів.

Декоративність: завдяки своєму природному вигляду, кольору та текстурі, джутова мішковина різної щільності та обробки часто використовується для створення декоративних елементів у дизайні інтер'єру, весільних декорацій, рукодільних проектів тощо.


Мішковина джутова Виробництво: Індія. Це натуральна органічна мішковина із природного куща. Тканина використовується не знімаючись з кома для упаковки рослин, що пересаджуються. Джут розчиняється у ґрунті під дією вологи та температури від 3 до 8 місяців. Також джут використовується як декор..
Немає відгуків
Від 50 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)