Шовковиця Morus

Шовковиця  MorusШовковиця звивиста (Morus alba) - середніх розмірів, листопадне дерево. Виростає в Китаї, Маньчжурії та Кореї.

Дерева мають округлу форму крони, з віком вона стає широко розлогою. Листя глянцеве, темно-зелене. Глянцеві поверхні листя відрізняють це дерево від шовковиці червоної. У березні-квітні розпускаються дрібні жовтувато-зелені квітки в пониклих сережках. За заплідненими квітами на жіночих деревах слідують солодкі їстівні плоди, схожі на ожину, які дозрівають у червні. Плоди дозрівають до білого або рожевого, але іноді до темно-червоного або пурпурно-чорного кольору.

Найкраще росте на повному сонці. Добре переносить спеку, посуху і дещо широкий спектр ґрунтів, зокрема лужних. Морозостійка рослина по всій території України.


Шовковиця Тортуоза
Акція
Шовковиця Тортуоза (звивиста) Шелковица Тортуоза (извилистая) Morus alba Tortuosa   Синоніми: Шовковиця біла Тортуоза, Шовковиця кручена Тортуоза. Опис: шовковиця Тортуоза звивиста - незвичайне оригінальне і дуже декоративне дерево з покрученими гілками і гарним великим листом. Доросл..
Немає відгуків
Від 1200 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)