Антеннарія Аntennaria

Антеннарія Аntennaria

Поширена в субарктичній, помірно вологій і помірно континентальній кліматичних зонах Європи, Азії та Північної Америки (Алеутські острови).

Антеннарія або котяча лапка (Аntennaria dioica) - прилегла до землі багаторічна рослина, що утворює листяний килимок з лопатчастого, сіро-опушеного прикореневого листя. Крихітні білі або блідо-рожеві квітки розпускаються з кінця весни до початку літа. На квіткових голівках присутні щетиноподібні волоски. М'яке сіре листя, мабуть, найкраща декоративна особливість цієї розлогої ґрунтопокривної рослини.

Рослини добре ростуть на сухих ґрунтах. Антеннарія морозостійка по всій території України.

Добре росте між бруківкою. Вона корисна як ґрунтопокривний покрив на невеликих ділянках в альпінаріях, бордюрах, фундаментах або інших мізерних кам'янистих ділянках ландшафту. Ефективна на кам'яних стінах.


Антеннарія / Котяча лапка дводомна Антеннария /Кошачья лапка двудомная Antennaria dioica   Синоніми: Антеннарія, Бессмертник рожевий, Грудна трава, горлянка, Камчук, золотушник. Ареал: В природі Антеннарія зростає в Японії, Азії, Північному Казахстані, Центральній та Північній Європі, Пів..
Немає відгуків
Від 95 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)