Керія Kerria

Керія Kerria

Росте в Китаї, Японії та Кореї. Названа на честь Вільяма Керра, який представив сорт «Pleniflora». 

Керрія японська (Kerria japonica) - листопадний швидкозростаючий, вертикальний кущ з безліччю пагонів. Листя зелене, восени стає жовто-зелене. Квіти золотаво-жовті. У природної форми квіти прості, а у сортової – махрові. Цвіте квітень-травень, наприкінці літа може зацвісти повторно, але не так рясно.

Найкраще цвітіння на сонці. Зона морозостійкості 6 – південь та захід України. На решті території України потребує посадки у захищених від вітру місцях та укритті у молодому віці. У липні після першого цвітіння потрібно високі гілки вкорочувати на 1/3, а молоді кореневі пагони злегка прищипувать.

Використовується в поодиноких та групових посадках, в міксбордерах, для живоплоту.


Керія японська Пленіфлора | Kerria japonica Pleniflora | Керрия японская Пленифлора
Акція
Керія японська Пленіфлора Керрия японская Пленифлора Kerria japonica Pleniflora   Синоніми: Японська троянда. Походження / історія: Природний ареал Керрі - ліси і гірська місцевість Китаю і Японії. Сімейство було названо на честь колекціонера і садівника Вільяма Керра, який працював в..
Немає відгуків
Від 0 грн
Керрія японська Керрия японская Kerria japonica  Синоніми: японська троянда, японська керія. Ареал: Китай. Походження / Історія: Сімейство було названо на честь колекціонера і садівника Вільяма Керра, який працював в лондонському ботанічному саду Кью і колекціонував рослини з Китаю,..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)