Верба Salix

Верба SalixРід включає близько 300 видів, вони переважно виростають у північній холодній та помірній зоні.

Верба (Salix) одна з перших рослин розпускається навесні, і одна з останніх скидає листя восени. За кольором листя сортових верб демонструють різноманітність зелені, від жовтих, фламінгових до блакитних і білих кольорів. Форми від прямо зростаючих, плакучих до карликових та кулястих.

Невибаглива у вирощуванні рослина любить вологі ґрунти. Використовується як осушувач ділянок з високими ґрунтовими водами.Верба біла | Salix alba | Ива белая
Акція
Верба біла Salix alba Ива белая Синоніми: Верба плакуча, Верба срібляста, верболіз, білоліз. Ареал: Європа, Західна і Північна Азія. Походження / історія: У слов'ян верба вважалася символом сімейного вогнища, оберегом від нечистої сили - з гілок робили магічне помело проти відьом і чаклунів. Ві..
Немає відгуків
Від 100 грн
Верба вавілонська / звивиста Тортуоза | Ива вавилонская / извилистая Тортуоза | Salix babylonica Tortuosa
Акція
Верба вавілонська / звивиста Тортуоза Ива вавилонская / извилистая Тортуоза Salix babylonica Tortuosa   Синоніми: Salix matsudana Tortuosa, Іва Матсуда Tortuosa, Іва Матсуда Тортуоза. Форма: Верба Тортуоза - швидкоростуче невелике листопадне дерево або кущ з спірально-закрученими і звивист..
Немає відгуків
Від 500 грн
Верба вавілонська Кріспа   Salix babylonica Crispa   Ива вавилонская Криспа Форма: деревце до 5 м заввишки. Щорічний приріст близько 30 см. Листя: ланцетоподібне, з круто-спіральним розташуванням, вузько-ланцетні, загострені, по краю дрібно-пильчасті, до 16 см завдовжки, при ширині..
Немає відгуків
Від 0 грн
Верба козяча   Salix caprea Ива козья Форма: високий кущ або невелике деревце, висотою 5-8 м. Основні гілки широко вертикальні, трохи компактні, з віком нижні гілки слабо звисають. Цвіте до розпускання листя, в квітні - 7-13 днів. Широко використовується в народній медицині, один з кр..
Немає відгуків
Від 0 грн
Верба Матсудана Ива Матсудана Salix matsudana   Також пропонуємо вам альтернативні схожі по формі звивисті/кручені рослини: Верба вавілонська / звивиста Тортуоза, Ліщина звичайна Конторта або Верба козяча Кілмарнок. Синоніми: Верба Матсуда, Верба звивиста Матсудана, Верба п..
Від 360 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всіх 1 сторінок)