Підбір рослин
Наявність

Література

Дендрологічна, садова та ландшафтна література була, є і буде затребуваним товаром. Хоча Google і GTP чат дадуть відповідь на всі питання ландшафтної та садової тематики. Але ніщо і ніхто не замінить мить пізнання в м'якому кріслі з чашкою карпатського чаю та систематизованої книги улюбленої тематики рідною мовою. В Україні ще до Незалежності була унікальна, яка вижила після сталінських та радянських репресій, плеяда вчених, селекціонерів, генетиків, дендрологів та авторів книг з ландшафтної індустрії та рослинництва.


Засновник розплідника Проксіма - Перебийніс Іван Степанович має багатотисячну бібліотеку книг з іменною дерев'яною печаткою 1968 року, у тому числі дендрологічної та садової тематики. На жаль, у совку книги українською з кожним роком видавалися менше, співвідношення укр і кац тиражів книг планомірно зменшувалося до нуля, тому, на жаль, українці змушені були читати кацапські книги та підручники мовою окупанта. Давайте разом відродимо інтерес до української наукової дендрологічної книги, яка традиційно була найкращою.


Садовий центр Проксіма з ентузіазмом запрошує до співпраці національних авторів книг з дендрології, садівництва, розсадництва, лікувальних рослин, плодоовочевого виробництва, ландшафтного дизайну. Наше завдання – не втратити емпіричну базу українських вчених та авторів. Згодом постараємося відкрити свою маленьку спеціалізовану бібліотеку.


Каталог рослин (дерева, кущі, багаторічники) Catalog of plants (trees, shrubs, perennials) Каталог растений (деревья, кусты, многолетники) Каталог декоративних рослин - це четверте покращене, доповнене видання підготовлене досвідченими польськими виробниками посадкового матеріалу та рекомендова..
Немає відгуків
Від 1100 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)