Мшанка Sagina

Мшанка  Sagina

Ареал роду охоплює помірний пояс Північної півкулі, деякі види трапляються південніше, заходячи по горах у райони тропіків.

Рутка шилоподібна (Sagina subulata) - ґрунтопокривна багаторічна рослина, що є альтернативою газонному покриттю. Листя шилоподібне, яскраво-зелене. Цвіте в липні-серпні дрібними, білими, поодинокими квітками на довгих тонких квітконосах. Вони створюють ефект снігу, що випав.

Віддає перевагу суглинним, дренованим, в міру вологим ґрунтам. Не виносить застою води. На одному місці вирощується 5-6 років. Кліматична зона 4 - вся територія України (5-7 зони).

Використовується в рокаріях, для імітації моху, між плитковим покриттям, міксбордерах, кам'янистих і вересових садах.Моховинка шиловидна Sagina subulata Мшанка шиловидная Синоніми: Ірландський мох. Ареал: Поширена в Середземномор'ї, Східній Європі (в тому числі в Карпатах). Опис: Моховинка шилоподібна - хороша альтернатива газону! Це цікава ґрунтопокривна рослина, висотою до 8см, з шилоподібними, насичено-з..
Немає відгуків
Від 75 грн
Моховинка шиловидна Ауреа | Мшанка шиловидная Ауреа | Sagina subulata Aurea
Акція
Моховинка шиловидна АуреаМшанка шиловидная АуреаSagina subulata  Aurea   Синоніми: ірландський мох. Опис: моховинка шиловидна Ауреа - багаторічна трав'яниста квіткова рослина, яка утворює компактні, яскраво-жовті подушки, схожі на мох, висотою до 8 см. Гіллясті, повзучі стебла покриті д..
Від 90 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)