Крушина Frangula

Крушина Frangula

Походить від латів. frangere - ламати по ламкій деревині. Зустрічається у лісовій та лісостеповій зонах Європи, у центральних районах Західного Сибіру, на більшій частині українського Криму, на Кавказі, у північних районах Середньої Азії.

Крушина ламка (Frangula) – у природі це кущ чи невелике дерево. Листя зелене, восени стає яскраво-жовте. Цвіте дрібними біло-жовтими квітками. Час цвітіння залежить від сорту крушини. Після цвітіння утворюються ягоди – наприкінці літа червоні, згодом темно-фіолетові чи чорні.

В Україні морозостійка рослина. Крушина ламка не витримує надмірного зволоження. Для того, щоб рослина легше пережила зиму, у північно-східних регіонах України у серпні пагони обрізають на висоті 25-30 см від ґрунту.

Використовується в алейних насадженнях для міського озеленення, на високих берегах водойм, у поєднанні з багаторічними травами.


Крушина ламка Файн Лайн Крушина ломкая Файн Лайн Rhamnus frangula Fine Line   Синоніми: Крушина вільховидна, жостер, Крушина, сорочі ягоди, крушина тендітна, черемоха. Походження / історія: Назва «жостір» походить від латинського слова «ламати», так як деревина цієї рослини відрізняється к..
Немає відгуків
Від 830 грн
Крушина Рон Вільямс Frangula alnus Ron Williams Крушина Рон Вильямс   Синоніми: крушина вільховидна, крушина колоновидна, обліпиха. Походження / історія: сорт був вибраний селекціонером Рональдом Вільямсом в розсаднику Scenic View, Грін-Бей, Гранд-Хейвен, Вісконсін, США в 2004 році. В..
Немає відгуків
Від 520 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)