Молінія Molinia

Молінія  Molinia

Рід названо на честь чилійського натураліста-ботаніка, єзуїта Хуана Ігнасіо Моліни. Рослина поширена в Європі, помірних областях Азії, Північній Америці.

Молінія блакитна - густа, прямостояча багаторічна трава з плоским, вузьким листям. Воно сірувате або сизувато-зелене. Куртини особливо декоративні восени, вони набувають яскравого жовтого або помаранчевого забарвлення. Зацвітає в серпні синювато-фіолетовими або жовтуватими численними волотями, що утворюються на довгих стеблах. Стебла восени стають золотистими і не ламаються до середини зими.

Віддає перевагу кислим ґрунтам із постійною вологістю. Зона морозостійкості 4 - вся територія України.

Використовується як акцентна рослина, в міксбордерах, альпінаріях, рокаріях, на березі водойм.Молінія очеретяна Фонтейн | Molinia arundinacea Fontane | Молиния тростниковая Фонтейн
NEW
Молінія очеретяна Фонтейн Molinia arundinacea Fontane Молиния тростниковая Фонтейн Синоніми: безколінець, Молінія Фонтане, молінія висока Фонтейн, молінія Фонтан. Опис: Molinia Fontane - це декоративна трава, яка може досягати висоти 1,5-2 метра. Має вузьке, зелене листя та ажурні квіткові панік..
Немає відгуків
Від 75 грн
Молінія блакитна Молиния голубая Molinia caerulea Синоніми: Молінія карула. Ареал: в Україні зростає на вологих луках, болотах і в лісах — на Поліссі, зах. і пн.-сх. частинах лісостепу і в Карпатах — звичайна; в пн.-сх. частині Степу — рідко. Походження / історія: рід названий на честь іспанс..
Немає відгуків
Від 0 грн
Молінія голуба Варієгата Молиния голубая Вариегата Molinia caerulea Variegata   Походження / історія: Названа на честь іспанського місіонера і натураліста J.J.Molina (1740-1829), що досліджував Чилі. Опис сорту / якості: Великий багаторічний напівкущовий злак, зазвичай утворює досить пухк..
Немає відгуків
Від 45 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)