Жимолость Lоnicera

Жимолость Lоnicera

Більшість видів Lonicera - витривалі в’юнкі ліани, що ростуть у північних широтах Північної Америки та Євразії. Приблизно 180 видів жимолості було виявлено у Північній Америці та Євразії. Деякі види ніжні та можуть вирощуватися лише на відкритому повітрі у субтропічних зонах. Багато видів мають солодко пахучі квіти. Плоди бувають декоративні червоні, сині або чорні.

Жимолості цінуються як садові рослини за їхню здатність покривати непривабливі стіни та господарські будівлі, рясні трубчасті квіти на початку літа та інтенсивний аромат багатьох сортів. Витривалим в’юнким видам потрібно, щоб їх коріння знаходилося в тіні, а квітучі верхівки - на сонці, або в легкій тіні. Сорти щільної дрібнолистої L. nitida використовуються як низькі вузькі живоплоти і повсюдно використовуються в озелененні України.Жимолость шапкова | Lonicera pileata | Жимолость шапочная
NEW
Жимолость шапкова Lonicera pileata Жимолость шапочная   Синоніми: жимолость коробчата, жимолость вічнозелена. Походження/історія: Жимолость шапкова родом з Китаю, де вона росте в дикій природі. В Європі та інших регіонах світу була введена в культуру як декоративна рослина завдяки вічнозел..
Немає відгуків
Від 115 грн
Жимолость блискуча | Lonicera nitida | Жимолость блестящая
Акція
Жимолость блискуча Lonicera nitida Жимолость блестящая   Синоніми: дерево мирта. Походження / історія: жимолость - лат. Lonicera, відноситься до сімейства - жимолостеві (Caprifoliaceae), до роду кущів прямостоячих, витких або ж повзучих. Латинська назва дана на честь ботаніка, математика і..
Немає відгуків
Від 200 грн
Жимолость камчатська Жимолость камчатская Lonicera kamtschatica   Ареал: жимолость камчатська - дуже відома морозостійка рослина, що виростає на Камчатці, в Магаданській області, на Сахаліні, Курильських островах, Арктичного і Східного Сибіру, торф'янистих і мерзлотних грунтах. Зараз виведе..
Немає відгуків
Від 0 грн
Жимолость татарська (декоративний кущ) Жимолость татарская (декоративный куст) Lonicera tatarica Honeysuckle tatarian Синоніми: Готовик, желомут, желомутник, кобилиця, лоніцера, серотин, шеломутник, жимолость декоративна. Походження/історія: Рослина для ледачих! Особлива популярність жимолост..
Немає відгуків
Від 180 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всіх 1 сторінок)