Черемха Prúnus pádus

Черемха Prúnus pádus

Черемха звичайна (Prunus padus) – декоративно-квітучі листопадні дерева середньої висоти. Незмінний атрибут українського автентичного саду. Формується в прозорий напівкущ із пишною кроною вгорі без гілок у нижньому ярусі. Також у розпліднику Проксима ми вистригаємо черемху парасолькою, очищаючи 3-6 нижніх скелетних гілок від радіальних гілок. Росте у Західній Європі, Азії, Північній Африці.

Цвіте у травні-червні білими або блідо-рожевими квітками зібраними в кистевидні суцвіття. У липні-серпні дозрівають плоди – чорні кістянки. Листя зелене, восени жовтіє або червоніє.

Морозостійка рослина для всієї України. Фітонциди, що виділяються листям і квітами очищають повітря, вбивають шкідливі мікроорганізми і дрібних комах.Черемха звичайна | Черёмуха обыкновенная | Prunus padus
Акція
Черемха звичайна Черёмуха обыкновенная Prunus padus Синоніми: черемшина, слива, Padus avium, Padus racemosa. Походження / історія: черемха споконвіку служила природним індикатором, завдяки якому люди визначали найбільш сприятливий час для проведення сільськогосподарських робіт. Цвітіння чер..
Немає відгуків
Від 200 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)