Верба Salix

Верба  Salix

Верби (Salix) - це близько 400 видів листяних дерев і кущів, які ростуть переважно на вологих ґрунтах у холодних і помірних регіонах Північної півкулі. Назва з латині перекладається sal - "поруч", а lis - "вода", натякаючи на їхнє середовище існування.

Дуже різноманітні за зовнішнім виглядом і розміром дерева і кущі. У цьому розділі ми розглянемо кущову форму верб. Різноманітні за формою, висотою куща, кольором котиків від червоних до чорних, також можуть бути щеплені на штамбі. Листя різноманітне за формою і забарвленням. Зелене, блакитно-зелене, зелене, рожево-біле. Навесні кущі приваблюють своїми суцвіттями - сережками "котиками".

Чагарникова верба - світлолюбна рослина, може виносити легку тінь. Вони невибагливі у вирощуванні та можуть рости на всіх видах ґрунтів. Морозостійка в умовах українського клімату. Добре стрижеться.

Використовується поодиноко або в групі, як живопліт, карликові сорти красиво виглядають уздовж доріжок, квітників. Сорти на штамбі будуть ефектно виглядати на тлі інших мініатюрних кущів і газону.Верба пурпуреа | Salix purpurea | Ива пурпуреа
Акція
Верба пурпуреа Salix purpurea Ива пурпуреа Синоніми: Верба пурпуреа, Верба пурпурна, Жовтолаз, Краснотал Ареал: Південна та Західна Європа, Північна Африка, у Центральній Європі на півночі. Опис сорту /переваги: Найдешевший швидкорослий живопліт для ділянок з високими ґрунтовими водами де..
Немає відгуків
Від 70 грн
Верба пурпурна Грациліс | Ива пурпурная Грацилис | Salix purpurea Gracilis
Акція
Верба пурпурна Грациліс Ива пурпурная Грацилис Salix purpurea Gracilis   Синоніми: Salix purpurea Nana, верба пурпурова Нана, Іва пурпуреа граціліс. Габітус: округлий. Форма: невибагливий декоративний з тонкими широко розпростертими гілками, кущ висотою 1-2 м, з округлою, густою кроною і..
Немає відгуків
Від 130 грн
Верба цільнолиста японська Хакуро-Нішикі Ива цельнолистная японская Хакуро-Нишики Salix integra Hakuro-Nishiki   Синоніми: Salix Integra, Іва японська Хакуро-Нішікі, Salix Hakuro-Nishiki, Іва Hakuro-Nishiki. Форма: Верба японська Хакуро-Нішікі - середньоростучий листопадний кущ з кулястою кроно..
Немає відгуків
Від 130 грн
Верба повзуча  Нітіда Salix repens Nitida Ива ползучая Нитида Синоніми: верба повзуча Аргента, Лоза, верба повзуча срібляста. Опис сорту: карликова, повільно ростуча, листяна рослина, яка стелеться по землі. Декоративна своїм блакитно-сизим забарвленням листя. Верба легко переносить с..
Немає відгуків
Від 0 грн
Верба удинська Секка Ива удская Секка Salix udensis Sekka   Синоніми: Іва Удинська, Верба Секка, Верба сахалінська, драконове дерево, Salix Setsuka, Japanese Fantail willow, Dragon willow. Походження / історія: У природному середовищі верба Удинська виростає на Далекому Сході і північно-східних..
Немає відгуків
Від 130 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всіх 1 сторінок)