Каштан Aesculus

Каштан Aesculus

Каштан (Castanea) - велике листопадне дерево з широкою кроною. Широко поширений по всьому світу в районах з помірним кліматом Північної півкулі, знову ж таки з найбільшою різноманітністю в Східній Азії. 

Цвісти починає в травні. Квітки зібрані в суцвіття-колоски і можуть бути білого або рожевого кольору. Плоди у багатьох видів каштанів їстівні. 

При виборі місця потрібно враховувати темпи росту та розмір дерева. Для більшості видів місце розташування має бути сонячним, захищеним від сильних вітрів. Морозостійкість каштанів залежить від виду.Каштан кінський | Каштан конский | Aesculus hippocastanum
Акція
Уцінка
Каштан кінський Каштан конский Aesculus hippocastanum Форма: листопадне дерево, що досягає 25 м висоти з густою округлою або пірамідальною кроною. Швидкість зростання: в перші роки росте повільно. Листя: велике, складне, віялоподібне, складаються з п'яти або семи довгастих листочків. Утворюють ..
Немає відгуків
Від 145 грн
Каштан посівний / їстівний | Каштан посевной / съедобный | Castanea sativa
Акція
Каштан посівний / їстівний Каштан посевной / съедобный Castanea sativa Синоніми: Каштан благородний, Каштан справжній, каштан європейський. Походження: Новинка! З точки зору науки їстівні каштани це справжні горіхи. Але за смаковими якостями найчастіше їх порівнюють з розсипчастим молодою картоп..
Від 260 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)