Буддлея Buddleja

Буддлея Buddleja

Буддлея (Buddleja) - багаторічний листопадний кущ. Рід, що включає понад 140 видів квіткових рослин. У природних умовах зустрічається в помірних, а також теплих областях Азії, Південної Африки та Америки. Квіти мають медовий запах, чим приваблюють велику кількість метеликів. Тому будлею називають "метеликовим деревом" або "магнітом для метеликів".

Листя темно-зелене, знизу має біле опушення. Кущ декоративний завдяки своєму цвітінню. Суцвіття складається з безлічі дрібних квіточок, які зібрані в волоть. Мають різноманітне забарвлення - білі, блакитні, помаранчеві, червоні, жовті, фіолетові, рожеві. Цвіте весь сезон з липня до перших заморозків на пагонах поточного року. Садити потрібно в теплих, сонячних, захищених від вітру місцях. Усі буддлеї зимостійкі для всієї України. Молоді рослини в перші роки після посадки краще на зиму вкривати. Для підтримання форми та рясного цвітіння ранньою весною високорослі кущі потрібно обрізати на рівні 90 см від ґрунту, а низькорослі - на рівні 30 см. Під час цвітіння суцвіття, що відцвіли, потрібно видаляти, щоб спровокувати ріст нових квіток.Буддлея давида Бордер Б’юті | Buddleja davidii Border Beauty | Буддлея давида Бордер Бьюти
Акція
Буддлея давида Бордер Б’юті Buddleja davidii Border Beauty Буддлея давида Бордер Бьюти   Синоніми: рай для метеликів, магніт для метеликів, літній бузок. Походження / історія: буддлея давида родом з Китаю. Рослина Buddleja названа на честь англійського ботаніка XVII-XVIII століття Адама Бадд..
Немає відгуків
Від 220 грн
Буддлея Давида Вайт Бол | Buddleja davidii White Ball
Акція
Буддлея Давида Вайт Бол Buddleja davidii White Ball   Синоніми: Буддлея Біла Куля Походження / історія: Дикий вид живе в Китаї. Форма: Листяний кущ щільної округлої форми з сильними вертикальними, широко розпростертими гілками, висотою і шириною до 2 м. У період квітнення кущ буддлею Вайт Бол н..
Немає відгуків
Від 220 грн
Будлея Давида Вайт Проф`южен | Будлея Давида Вайт Профьюжн | Buddleja davidii White Profusion
Акція
Будлея Давида Вайт Проф`южн Будлея Давида Вайт Профьюжн Buddleja davidii White Profusion   Синоніми: Уайт Проф`южн. Походження / історія: Дикий вид живе в Китаї. Форма: Листяний гарно квітучий кущ, щільної округлої форми, висотою і шириною до 2м, з сильними вертикальними, широко розпрост..
Від 85 грн
Будлея Давида Лочінч | Будлея Давида Лочинч | Buddleja davidii Lochinch
Акція
Будлея Давида Лочінч Будлея Давида Лочинч Buddleja davidii Lochinch   Походження / історія: Дикий вид живе в Китаї. Форма: Листяний кущ щільної округлої форми з сильними вертикальними, широко розпростертими гілками, висотою і шириною до 2 м. У період цвітіння кущ буддлеї виглядає як велика куля..
Немає відгуків
Від 190 грн
Будлея Давида Пінк Делайт | Будлея Давида Пинк Делайт | Buddleja davidii Pink Delight
Акція
Будлея Давида Пінк Делайт Будлея Давида Пинк Делайт Buddleja davidii Pink Delight   Походження / історія: Дикий вид живе в Китаї. Форма: Листяний кущ щільної лійкоподібної форми, висотою до 3 м з широко розкритими, трохи звисаючими вниз бічними гілками. Один з найкрасивіших сортів рожевого коль..
Немає відгуків
Від 145 грн
Будлея Давида Роял Ред | Будлея Давида Роял Ред | Buddleja davidii Royal Red
Акція
Будлея Давида Роял Ред Будлея Давида Роял Ред Buddleja davidii Royal Red   Синоніми: Буддлея мінлива Роял Ред, Буддлея Королівський Червоний, Кущ-Магніт для метеликів, Рай для метеликів, Бабочковий кущ, Осінній бузок. Походження / історія: будлея Давида родом з Китаю. Рослина Buddleja названа..
Немає відгуків
Від 220 грн
Будлея давида Флауер Пауер Buddleja davidii Flower Power Буддлея давида Флауэр Пауэр   Синоніми: Магніт для метеликів, Рай для метеликів, Осінній бузок. Походження / історія: Будлея давида родом з Китаю. Рослина Buddleja названа на честь англійського ботаніка XVII-XVIII століття Адама Бад..
Від 220 грн
Будлея черговолиста Буддлея очереднолистая Buddleja alternifolia Синоніми: Магніт для метеликів, Рай для метеликів, Бабочковий кущ, Осінній бузок. Походження / історія: Буддлея черговолиста родом з Китаю. Рослина Buddleja названа в честь англійського ботаніка XVII-XVIII століття Адама ..
Від 50 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (всіх 1 сторінок)