Чубушник Жасмін Philadelphus

Чубушник  Жасмин Philadelphus

Чубушник (Philadélphus) - садовий жасмин - був названий на честь єгипетського короля Птолемея Філадельфуса. Поширені ці рослини від Південної Європи до Кавказу, ростуть у Гімалаях, Східній Азії, Північній та Центральній Америці.

Прості або махрові білі квітки з'являються у червні-липні і довго цвітуть. Видають інтенсивний, п'янкий, солодкий аромат, але є сорти, у яких запах не такий інтенсивний. Унікальний медонос.

При необхідності роблять формуюче обрізання. Раз на 3-4 роки - омолоджуюче обрізання. Морозостійка для всієї України.Чубушник / Жасмін гібридний Старбрайт Philadelphus hybrida Starbright Чубушник / Жасмин гибридный Старбрайт   Синоніми: Чубушник садовий Старбрайт, Жасмін садовий Старбрайт Чубушник садовий Стар Брайт, Жасмін садовий Стар Брайт, Чубушник запашний Старбрайт, Жасмін запашний Старбрайт, Чубушни..
Немає відгуків
Від 200 грн
Чубушник / Жасмін садовий Бель Етуаль Philadelphus Belle Etoile Чубушник / Жасмин садовый Бель Этуаль Рослина отримала премію Award of Garden Merit (AGM) Королівського садівницького товариства Великобританії в 2002 році. Чубушник Лемуана Бель Етуаль виведений в розсаднику французького селек..
Немає відгуків
Від 170 грн
Чубушник вінечний / жасмін садовий Ауреус | Philadelphus coronarius Aureus | Чубушник венечный / жасмин садовый Ауреус
Акція
Чубушник вінечний / жасмін садовий Ауреус Philadelphus coronarius Aureus Чубушник венечный / жасмин садовый Ауреус (белый) Форма: прямий, пружний, густо облиствлений кущ з інтенсивним забарвленням, до 2м заввишки. Швидкість зростання: повільно ростучий. Листя: яскраво-жовті, влітку зелено..
Немає відгуків
Від 170 грн
Чубушник вінечний Снігопад Чубушник венечный Снегопад Philadelphus coronarius Schneesturm  У народі чубушник часто називають жасмином за його білі ароматні квітки, схожі на жасмин. Але чубушник, насправді не є жасміном і взагалі з іншого сімейства, але менш прекрасним він від цього не стане. То..
Від 130 грн
Чубушник вінцевий Сноубол/Сноубель Philadelphus coronarius Snowbelle Чубушник венечный Сноубол/Сноубель Синоніми: жасмін садовий Сноубол, Сноубел, Сноубелль, сніжок. Походження / історія: латинська назва походить від грец. φιλέω (phileo) - любити і ἀδελφός (adelphos) - брат, що вказує на тіс..
Немає відгуків
Від 170 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всіх 1 сторінок)