Бук Fagus

Бук FagusБук лісовий (Fagus sylvatica) – листопадна рослина поширена по всій Європі.

Дерево має широку кулясту крону з сильно звисаючими гілками. Листя спочатку темно-зелені, а до осені набувають жовті, червоно-коричневі тони. У декоративному садівництві найбільш популярні червонолисті та пурпурові сорти бука лісового різних форм. Наприкінці літа – на початку осені з'являються плоди – корисні горішки. Дозрівають плоди у жовтні-листопаді.

Бук лісовий дуже тіньовитривалий. Морозостійка рослина для України витримує морози до -30 °C.

Добре виглядає в змішаних насадженнях, підходить для живоплотів з блискучим на сонці листям.


Бук лісовий | Бук лесной | Fagus sylvatica
Акція
Бук лісовий Бук лесной Fagus silvatica  Ареал: поширений по всій Європі, від низин до Альп на висоті 1600 м, утворює насадження в лісах на пухких, вологих або свіжих, добре дренованих, теплих, як бідних, так і багатих вапном, глибоких, піщано-кам'янистих суглинках, при холодно-вологому клім..
Немає відгуків
Від 220 грн
Бук лісовий Атропуніцеа Пурпуреа | Бук лесной Атропуницеа Пурпуреа | Fagus sylvatica Atropunicea Purpurea
Акція
Бук лісовий Атропуніцеа Пурпуреа Бук лесной Атропуницеа Пурпуреа Fagus sylvatica Atropunicea Purpurea Синоніми: Бук Атропуніцеа Пурпуреа, Бук Пурпуреа, бук лісовий Пурпуреа, Бук Атропуніцеа Пурпуреа, Бук Атропуніцеа, Fagus Atropurpurea Purpurea, Fagus Atropurpurea Purpurea, Fagus sylvatica Atropu..
Від 365 грн
Бук лісовий Девік Пурпл | Бук лесной Дэвик Пурпл | Fagus sylvatica Dawyck Purple
Акція
Бук лісовий Девік Пурпл Бук лесной Дэвик Пурпл Fagus sylvatica Dawyck Purple   Синоніми: Бук європейський Девік Пурпл. Походження: виведений з сорту "Dawyck" x пурпурний бук в 1968р. у місті Роттердам розплідником VAN HOEY SMITH. У продажу з 1973р. Форма: велике струнке листопадне дерево з вуз..
Немає відгуків
Від 5000 грн
Бук лісовий Purple Fountain Fagus silvatica Purple Fountain Бук лесной Purple Fountain (Бук європейський) Форма: прищеплене червонолисте листопадне дерево з плакучими гілками і характерною повислою верхівкою. На відміну від схожого червонолистого плакучого бука сорту Black Swan, що має н..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всіх 1 сторінок)