Ірис Iris

Ірис  Iris

Іриси (Iris) - багаторічні трав'янисті кореневищні рослини. Мають понад 200 різновидів, їх можна зустріти практично в будь-якій частині світу. Прикореневе листя широке або вузьке, розташоване віялом. Квітки поодинокі або численні, іриси мають багату колірну гамму, вони можуть бути однотонними і різнокольоровими. Цвітуть у травні-липні.

У процесі росту коріння ірисів може опинитися на поверхні, тому на зиму його потрібно присипати землею. Морозостійка рослина і добре росте по всій території України.
Ірис низький Альба / Касатик / Півник | Ирис низкий Альба / Касатик / Петушок | Iris humilis Alba
Акція
Ірис низький Альба / Касатик / Півник Ирис низкий Альба / Касатик / Петушок Iris humilis Alba Синоніми: Півник, Ксифіум, Фіалковий корінь. Ареал: в дикій природі іриси ростуть в Канаді, країнах Північної Америки і Середземномор'я, на Корейському півострові і Алясці. Походження / історія: Назв..
Немає відгуків
Від 110 грн
Ірис низький Блю / Касатик / Півник Ирис низкий Блю /Касатик / Петушок Iris humilis Blue Ареал: в природному середовищі іриси ростуть в країнах Північної Америки і Середземномор'я, в Канаді, на Корейському півострові і Алясці. Походження / історія: дивовижної краси квіти іриси були відомі людс..
Немає відгуків
Від 100 грн
Ірис щетинистий Варієгата / Півники | Iris setosa Variegata | Ирис щетинистый Вариегата / Касатик / Петушки
Акція
Ірис щетинистий Варієгата / Півники / Петушки Iris setosa Variegata Ирис щетинистый Вариегата / Касатик Синоніми: Ксифіум. Ареал: Можна зустріти в Північній Америці, Канаді, Китаї, Японії, на Алясці і на Корейському півострові. Походження / історія: Слово Iris в перекладі з давньогрецької озн..
Немає відгуків
Від 170 грн
Ірис жовтий / ірис болотний Iris pseudacorus Ирис желтый / Ирис ложноаировый   Синоніми: Ірис болотний, Ірис аіровідний, Лжеаїр, Касатик водний, Лепешник, Дикий тюльпан. Походження / історія: Ірис жовтий поширений в західних РАПН Сибіру,може зустрічатися на Далекому сході, Китаї, Япон..
Немає відгуків
Від 0 грн
Ірис сибірський  Iris sibirica  Ирис сибирский  Синоніми: Касатик сибірський. Походження / історія: у дикому вигляді росте в Сибірі і Західній Європі. Опис сорту: багаторічний, трав'янистий, низькорослий кущ. Декоративний забарвленням листя і квітками. Ця рослина стане прикрасою ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всіх 1 сторінок)