Смородина Ribes

Смородина Ribes

Виростає в центральній та північній Європі від Фінляндії та Норвегії на південь до Альп та Піренеїв та Кавказу, Грузії. На півдні свого ареалу він звичний до великих висот. 

Смородина альпійська (Ribes alpinum) - листопадний, невеликий, повільно зростаючий кущ. Яскраво-зелене листя, восени стає тьмяно-жовтим. Квітки зеленувато-жовті, непоказні. Цвіте квітень-травень. Після цвітіння утворюються плоди – червоні неїстівні ягоди.

Зона морозостійкості 3 – вся територія України (5-7 зони). Смородина альпійська не виносить посуху та високі температури. Ідеальна для стрижки, хоч і без стрижки зберігає компактну щільну кулясту форму.

Використовується в якості живоплоту, для створення стрижених форм, бордюрів, в поодиноких та групових посадках.


Смородина чорна Вернісаж (середня) | Смородина чорная Вернисаж (средняя) | Ribes rubrum Vernissage
NEW
Смородина чорна Вернісаж (середня) Смородина чорная Вернисаж (средняя) Ribes rubrum Vernissage Синоніми: смород, північний виноград, порічка. Запилювачі: сорт самоплідний, тому запилювачів не потребує. Походження / історія: сорт української селекції середнього терміну дозрівання, виведений у 19..
Немає відгуків
Від 60 грн
Порічка альпійська Шмідт Ribes alpinum Schmidt Смородина альпийская Шмидт Синоніми: порічка, Смородина червона. Ареал: Європа, Кавказ. Форма / габітус: невеликий вертикально ростучий кущ, з часом стає широким, куполоподібним. У старих рослин гілки схиляються до землі. Розмір: висота 1 м ..
Немає відгуків
Від 240 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)