Персик декоративний на штамбі / Prunus persica

Персик декоративний на штамбі / Prunus persicaПерсик на штамбі (Prunus persica) - це спосіб вирощування персика, при якому дерево формується на високому стовбурі або штамбі, що створює вигляд маленького дерева з красивою кроною, що має різноманітну форму, забарвлення листя.

Вирощується переважно для декоративних цілей. Декоративні персики вражають своїм весняним цвітінням, яке може бути різноманітним за кольором та формою.

У плакучої форми махрового персика сорту Намисто плоди маленькі умовно їстівні. А у кулястого пурпурнолистого персика сорту Стіллет плоди дуже смачні, великі, темно-жовті зі смужками, дозрівають у вересні.

Персики відносно вибагливі, вимагають належного поливу і добре дренованого ґрунту. Обов'язкові регулярні обробки комплексними сезонними комплектами ЗЗР. Не слід забувати про регулярне обрізання для формування крони та підтримання компактної форми.


Персик червонолистий Стіллет на штамбі Prunus persica Stillet on shtambe   Персик краснолистный Стиллет на штамбе   Синоніми: Перська слива, Червонолистий персик, Перське яблуко, Персик на штамбі, Персикове дерево, Китайський персик, Середньостиглий персик. Запилювачі: Наявність ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)