Інжир Fícus cárica

Інжир Fícus cárica

Інжир звичайний (Ficus carica) фігове дерево, карійський фікус, фіга - в Україні невеликий кущ, у південних регіонах та Закарпатті - невелике дерево заввишки від 1 до 10-12 метрів з широким, товстим листям з глибокими лопатями, а іноді й майже цілими . Листя та стебла при розриві виділяють білий латекс. Множинні плоди зелені у незрілому стані та пурпурові у дозрілому. Інжир звичайний містить лише жіночі квіти і розмножується без запилення. Інші сорти потребують запилення.

Для гарного росту та дозрівання плоду потрібно тепло та сонце протягом усього дня. В Україні сорти дають лише один нестабільний урожай, влітку чи восени. Традиційно страждає від заморозків навесні та восени. Морози нижче за 20 градусів не витримує.

Зона морозостійкості: 6-11- тільки при ретельному догляді південь та захід України (6a – 7b)

У північних та східних регіонах України молоді саджанці вимагають укриття на зиму білою агротканиною та посадки в абсолютно захищених від суховіїв місцях. Мінімум добрив. Здоровий гумусований ґрунт.


Інжир ремонтантний Далматський Ficus carica Dalmatia Инжир ремонтантный Далматский   Синоніми: Смоква, Смоківець, Фікус, Фікус карика, Карійський фікус, Фігове дерево, Фіга, Інжирник, Анжіровець, Анжирник, Фікарій, Фікарник, Фікаревець, Інжирець, Винна ягода, Інжир турецький білий, Інжир са..
Немає відгуків
Від 0 грн
Інжир ремонтантний Брунсвік Инжир ремонтантный Брунсвик Ficus carica Brunswick Синоніми: фігове дерево, карійський фікус, фіга, фігове дерево, смоква, смоківниця, винна ягода, Інжир Закавказький Рожевий. Запилювачі: сорт самозапилюється. Походження / історія: інжир - листопадна субтропічна куль..
Від 0 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)