Криптомерія Cryptomeria

Криптомерія  Cryptomeria

Криптомерія японська (Cryptomeria japonica) - росте в гірських лісах Середньої Японії та Південно-Східного Китаю. Частини квітки приховані у листі, звідси й ботанічна назва Cryptomeria. Грецьке слово крипт означає "приховувати", а мерис означає "частина". Її японське ім'я Суги, що означає "прямий стовбур". У природному ареалі це струнке вічнозелене дерево з гарною пірамідальною кроною, віддалено нагадує ялинку або ялицю. Зона морозостійкості 7а (в Україні лише південний берег Криму та південь Одеської області). Але в умовах 5 зони (переважна частина території України) морозостійкими будуть лише компактні сорти японської криптомерії. В Україні м'яка і ніжна на дотик хвоя стає бронзовою в холодні та сонячні зими. У травні колір хвої криптомерії відновлюється. Частини квітки приховані у листі. Восени з'являються маленькі, світло-коричневі, округлі шишки.

Найкраще росте у захищених місцях, на повному сонці або у легкій тіні. Молоді рослини вимагають захисту від зимового сонця. Добре ростуть на вологому, родючому, добре дренованому грунті. В умовах України пристовбурове коло потрібно мульчувати подрібненою корою, це допомагає захистити південні рослини 6-8 зони від промерзання взимку.

У розпліднику Проксима вирощуються лише морозостійкі сорти японської криптомерії - Вілморініана і Літл Чемпіон.Криптомерія японська Вілморініана Криптомерия японская Вилмориниана Cryptomeria japonica Vilmoriniana Синоніми: Криптомерія Вільморініана. Походження / історія: Новинка! Криптомерія - хвойна рослина, дуже шанована священна рослина в Японії. Вона також є одним з національних символів Китаю. У п..
Немає відгуків
Від 320 грн
Криптомерія японська Літл Чемпіон Криптомерия японская Литл Чемпион Cryptomeria japonica Little Champion Japanese cedar Little Champio Синоніми: Champion Japanese cedar Little Champion, Криптомерія японська Маленький Чемпіон, Кедр японський Маленький Чемпіон. Походження / історія: Криптомерія..
Немає відгуків
Від 130 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)