Хаконенхлоа Hakonechloa

Хаконенхлоа Hakonechloa

Єдиний вид є ендеміком Японії, поширеним у східно-центральній частині острова Хонсю. У дикій природі надають перевагу вологим гірським кручам.

Хаконехлоа велика (Hakonechloa macra) - кореневищна, багаторічна рослина. Витончено вигнуте, лінійно-ланцетне, яскраво-зелене листя утворює щільні, розлогі каскадні кургани. Існують сорти з кольоровим листям. Листя має паперову текстуру, що нагадує листя деяких видів бамбука.

Листя рослин буде горіти на сонячних місцях і втрачати інтенсивність кольору (особливо на сортах зі строкатим листям) у повній тіні. Потребує регулярного поливу і родючих ґрунтів. Морозостійка рослина по всій території України.

Чудова декоративна трава для тінистих місць. Використовується як ґрунтопокривна рослина, в альпінаріях, на схилах. Підходить для вирощування в контейнерах. Хаконехлоа велика Наомі ® Hakonechloa macra Naomi ® Хаконехлоа крупная Наоми ®   Габітус: купино - подібний. Форма: компактний, високо-декоративний, абсолютно невибагливий багаторічний кущ. Один з найбільш витончених представників сімейства злакових, що викидає спадаючий каскад довгого, ..
Немає відгуків
Від 350 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)