Підбір рослин
Тип рослини
Форма росту
Щільність крони
Колір крони
Колір крони восени
Декоративні квіти
Колір квітів
Світло
Вимоги до поливу
Період цвітіння
Умови навколишнього середовища
Кліматична зона України
Кислотність грунту / РН
Використання в ландшафтному дизайні
Особливості рослини
Сезон декоративності
Потреба у догляді
Потреба укриття на зиму

Акація / Acacia

Акація / AcaciaСеред безлічі відомих сіяних природних видових акацій в Україні ленкоранська акація є цінною для декоративного садівництва. Кулясті та красивоквітучі акації представлені в розділі "Листяні щеплені дерева".

Акація ленкоранська/Альбіція походить зі східних регіонів Азії – Китай та Південна Корея. Введена в інші частини світу як декоративне дерево і зараз росте у різних кліматичних умовах.

Акація ленкоранська/Альбіція (Albizia julibrissin) - середньорозмірне вражаюче дерево з розпростертим верхом, листям, схожим на папороть або мімозу з великими реліктовими рожевими квітами. Рясне утворення запашних квітів влітку надасть вашому саду тропічного вигляду. По архітектурі росту схожа на сумах. Віддає перевагу слабокислому грунту.

Листя парне, дрібне, ділене на багато парних листочків з формою подібної до пера. Квітки великі, мають приємний аромат і збираються в пухнастих суцвіттях.

Віддає перевагу сонячним місцям і добре дренованим грунтам.

Вирощується у 6-7 зонах теплого та помірного клімату України (Закарпаття, південний захід Одеської області, південний берег Криму), а також у захищених від вітру місцях навіть 5 зони. У більш холодних регіонах вимагає заходів захисту від морозів, таких як укриття бази стовбура агротканиною, або застосування мульчі.

У Болгарії, Румунії, Молдові, Грузії та Україні використовується для створення чорноморських алей, прибережних паркових зон, набережних та садів. Дивовижна південна краса для любителів інтродукції.


Альбіція / Акація ленкоранська Albizia julibrissin Акация ленкоранская / Альбиция Синоніми: Альбіція іранська, шовкова акація, шовкова квітка. Походження/історія: Родова назва Albizia походить від імені Філіппо дель Альбіцці (італ. Filippo degli Albizzi), флорентійського дворянина і ентузіаста р..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)