Пухироплідник Physocarpus

Пузыреплодник Physocarpus

Рослина зустрічається у східній частині Північної Америки на скелястих схилах пагорбів і берегах струмків, а також у вологих кущах, особливо в округах на південь від річки Міссурі.

Пухироплідник калинолистный (Physocarpus opulifolius) - листопадний, швидко зростаючий кущ, з чисельними вертикальними основними пагонами. Листя в залежності від сорту може бути зеленим, жовтим і червоно-пурпуровим. Квіти біло-рожеві, зібрані у щиткоподібні суцвіття. Цвіте у червні-липні. Плоди утворюються в серпні-вересні, червоні і довго залишаються на кущу.

У тіні сорти з жовтим і пурпуровим листям втрачають своє забарвлення. Зона морозостійкості пухироплідника 4 – вся територія України (5-7 зони). Стійкі до міських умов, вітру, диму та промислових викидів.

Використовується для озеленення вулиць, парків, бульварів, в поодиноких і групових посадках, в якості строкатого та яскравого невибагливого живоплоту.


Пухироплiдник калинолистий Лютеус | Пузыреплодник калинолистный Лютеус | Physocarpus opulifolius Luteus
Акція
Пухироплiдник калинолистий Лютеус Пузыреплодник калинолистный Лютеус Physocarpus opulifolius Luteus Форма: Швидко зростаючий, розлогий, листопадний кущ інтенсивного забарвлення родом з Північної Америки, введений в культуру в 1864 році, досягає 3 метри висоти. З білими або рожевими квітками, як..
Від 210 грн
Пухироплiдник калинолистий Ред Барон | Пузыреплодник калинолистный Ред Барон | Physocarpus opulifolius Red Baron
Акція
Пухироплiдник калинолистий Ред Барон Пузыреплодник калинолистный Ред Барон Physocarpus opulifolius Red Baron Форма: Розкидистий, листопадний кущ. Досягає 2 метри у висоту і 1,5 метра в ширину. Цвіте рожевими квітками з червоними тичинками, які з'являються в червні. Пухироплідник калинолис..
Немає відгуків
Від 270 грн
Пухироплідник калинолистий Дартс Голд | Пузыреплодник калинолистный Дартс Голд | Physocarpus opulifolius Dart's Gold
Акція
Пухироплідник калинолистий Дартс Голд Пузыреплодник калинолистный Дартс Голд Physocarpus opulifolius Dart's Gold   Синоніми: Пухироплідник Золотий дротик. Походження / історія: пухироплідник відноситься до сімейства Рожеві і росте на просторах Східної Азії і Північної Америки. У культурі його в..
Немає відгуків
Від 100 грн
Пухироплідник калинолистий Діаболо ® | Пузыреплодник калинолистный Диаболо ® | Physocarpus opulifolius Diabоlo ®
Акція
Пухироплідник калинолистий Діаболо ® Пузыреплодник калинолистный Диаболо ® Physocarpus opulifolius Diabоlo ® Синоніми: Physocarpus opulifolius Monlo. Форма: Розкидистий кущ з спадаючими гілками, які утворюють густу, напівкулясту крону, цвіте 2-3 тижні в червні, численними, блідо-рожевими квітк..
Від 200 грн
Пухироплідник калинолистий Леді ін Ред | Physocarpus opulifolius Lady in Red | Пузыреплодник калинолистный Леди ин Ред
Акція
Пухироплідник калинолистий Леді ін Ред Physocarpus opulifolius Lady in Red Пузыреплодник калинолистный Леди ин Ред   Синоніми: Фізокарпус калинолистий, Пухироплідник Леді Ред. Походження / історія: Пухироплідник калинолистий в природі зростає в Північній Америці та Східній Азії. Виведений..
Немає відгуків
Від 210 грн
Пухироплідник калинолистий Літл Ангел Physocarpus opulifolius Little Angel Пузыреплодник калинолистный Литл Ангел   Синоніми: Фізокарпус калинолистий, Пухироплідник Маленький Ангел. Походження / історія: Пухироплідник калинолистий в природі зростає в Північній Америці та Східній Азії. Пух..
Від 195 грн
Пухироплідник калинолистий Наггет | Пузыреплодник калинолистный Наггет | Physocarpus opulifolius Nugget
Акція
Пухироплідник калинолистий Наггет Пузыреплодник калинолистный Наггет Physocarpus opulifolius Nugget   Форма: Компактний, прямий, середньої висоти, розлогий, густий листяний кущ з напівшаровидною формою крони. Висотою до 2 метрів. Швидкість зростання: Швидко зростаючий, річний приріст близько ..
Немає відгуків
Від 100 грн
Пухироплідник калинолистий Саммер Вайн | Пузыреплодник калинолистный Саммер Вайн | Physocarpus opulifolius Summer Wine
Акція
Пухироплідник калинолистий Саммер Вайн Пузыреплодник калинолистный Саммер Вайн Physocarpus opulifolius Summer Wine    Синоніми: Фізокарпус калинолистный, Пухироплідник калинолистный Літнє Вино, Пухироплідник Самме Вайн. Походження / історія: Природний ареал Пухироплідника калинолистного Північн..
Немає відгуків
Від 150 грн
Пухироплідник калинолистий 'Діабло д Ор' Physocarpus Opulifolius 'Diable d'Or' (R) Пузыреплодник Калинолистный 'Диабле д'Ор' Опис: чималу популярність має сорт Diabolo, він стійкий до шкідників і хвороб, добре переносить обрізку і стрижку. Цей розлогій й могутній кущ, утворює густу кулясту ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Пухироплідник калинолистий Енжел Голд / Ангел Голд Пузыреплодник калинолистный Энжел Голд / Ангел Голд Physocarpus opulifolius Angel Gold   Синоніми: Фізокарпус калинолистний, Пухироплідник Енджел Голд. Походження / історія: Природний ареал Пухироплідника калинолистного Північна Америка і Східн..
Немає відгуків
Від 0 грн
Пухироплідник калинолистий Літл Девіл Пузыреплодник калинолистный Литл Девил Physocarpus opulifolius Little Devil Синоніми: Пухироплідник Маленький Диявол, Фізокарпус калинолистий. Походження / історія: пухироплідник калинолистий в природі зростає в Північній Америці та Східній Азії. Оп..
Немає відгуків
Від 68 грн
Показано з 1 по 11 із 11 (всіх 1 сторінок)