Сантоліна Santolina

Сантоліна  Santolina

Сантоліна росте в районі Середземномор'я.

Сантоліна (Santolina) - вічнозелена багаторічна рослина. Залежно від виду кущі щільні, мають зелене або сизе, перисте або просте листя. Цвіте з червня по серпень жовтими, кремовими або білими щільними, кулястими суцвіттями, що утворюються на тонких стеблах поверх листя.

У тіні кущі стають пухкими, цвітіння стає не таким рясним. В українському кліматі морозостійка рослина, в більш суворі, безсніжні зими потребує укриття.

Використовується в рокаріях, бордюрах, групових насадженнях, щебеневих клумбах, на схилах. Підходить для вирощування в контейнерах і як кімнатна рослина. 
Сантоліна блакитна Santolina chamaecyparissus Santolina blue Сантолина голубая Синоніми: Сантоліна кіпарисовідна, Сантоліна кипарисова, Сантоліна сіра, Бавовняна лаванда, Кипарисовая трава. Походження / історія: Батьківщиною Сантоліни вважаються країни Середземномор'я, там вона утворює ..
Немає відгуків
Від 60 грн
Сантоліна зелена Santolina  virens Santolina green Сантолина зелёная Синоніми: Сантоліна зеленувата, Сантоліна зеленовидна, Santolina viridis. Походження / історія: Сантоліна зелена - ароматний кущ, що прийшов до нас з півдня Франції. Назва походить від латинських слів «sanctus» - святи..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)