Снить Aegopodium

Снить Aegopodium

Типовий вид яглиці поширений у Європі (від Норвегії на півночі до Корсики на півдні і від Нідерландів на заході до Уральських гір на сході), у Закавказзі та в Азії (Туреччина, Середня Азія).

Яглиця (Aegopodium podagraria) - одна з найпопулярніших ґрунтопокривних рослин для швидкого покриття великих площ. Листя зелене, із зазублинами на кінцях. Існують сорти з варієгатним листям. У червні цвіте білими, дрібними квітками, зібраними в парасолькоподібні суцвіття.

Квіткові головки можна видаляти, щоб запобігти самосіву і зберегти зовнішній вигляд ґрунтового покриву. Яглиця має довгі кореневища, тому при посадці використовують обмежувачі росту. Морозостійка рослина по всій території України.

Використовується як ґрунтопокривна рослина, в тіньових садах, під кронами дерев.Снить звичайна Варієгата Aegopodium podagraria Vauiegata Сныть обыкновенная Вариегата Синоніми: Яглиця звичайна яскраво-листа, Снитко, снить, яглиці, Снітка, дяглица, дедільник, купирь болотний. Походження / історія: Існує думка, що назва сниті походить від слов'янського слова «їжа». Ще за ча..
Немає відгуків
Від 120 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)