Дуб Quercus

Дуб QuercusРід налічує близько 600 видів, що ростуть у Європі, Північній Африці, Азії, Північній Америці, у західній тропічній Південній Америці та горах тропіків. Основний ареал – Північна Америка.

Дуб (Quercus) - величне, в основному, розлоге, довговічне садове або паркове дерево. Декоративне листя з дуже красивим осіннім забарвленням. Дуби люблять світлі та відкриті місця. Декоративні види використовують для створення тінистих алей, великих парків, скверів та живоплотів.

Листя дуба має дубильні речовини, тому консервують розвиток сусідніх рослин. Листя дуба необхідно регулярно повністю прибирати з ділянки, де ростуть садові рослини.

Сіяні природні екземпляри в нашому розпліднику представлені болотяним, червоним, черещатим, скельними видами.Дуб болотний | Quercus palustris | Дуб болотный
Акція
Дуб болотний Quercus palustris Дуб болотный Синоніми: болотний іспанський дуб. Ареал: дерево родом з Північної Америки. Часто зустрічається на ділянках біля річок і струмків, у передгірній зоні, на погано дренованих, глибоких, сирих і глинистих ґрунтах і суглинках там, де вода може стояти декіль..
Немає відгуків
Від 230 грн
Дуб червоний | Дуб красный | Quercus rubra
Акція
Дуб червоний Дуб красный Quercus rubra Синоніми: Quercus borealis, Quercus borealis var. maxima, Дуб канадський, Дуб гостролистий. Походження: в природі поширений на сході Північної Америки. Часто росте чистими насадженнями в змішаних лісах гірської місцевості (1000-1500 м). Велике, швидкорост..
Від 380 грн
Дуб австрійський/турецький   Quercus cerris   Дуб австрийский/турецкий   Ареал: поширений в Південній і Центральній Європі, Західній Азії. Синоніми: дуб сірий, дуб кошенільний, кверкус. Походження/історія: в перекладі з латинської Дуб (Quercus), "quer" - "гарний" і "cuez" - "дерево" Опис со..
Немає відгуків
Від 0 грн
Дуб скельний Quercus petraea Дуб скальный Ареал: поширений в Європі, Малій Азії. Синоніми: кверкус. Походження/історія: в перекладі з латинської Дуб (Quercus), "quer" - "гарний" і "cuez" - "дерево" Опис сорту: дуб скельний – могутній та витривалий велетень. Листопадне дерево з широкою формою к..
Немає відгуків
Від 0 грн
Дуб Фрайнетто Quercus frainetto Дуб Фрайнетто   Ареал: поширений в Європі. Синоніми: дуб зжатий, дуб венгерський, кверкус, дуб густий, дуб фрейнетто, дуб фрайнето. Походження/історія: в перекладі з латинської Дуб (Quercus), "quer" - "гарний" і "cuez" - "дерево". Опис сорту..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всіх 1 сторінок)