Магнолія Magnolia

Магнолія Magnolia

Рід налічує близько 210 видів квіткових рослин підродини Magnolioideae сімейства Magnoliaceaе. Названа на честь французького ботаніка П'єра Маньоля. Представники роду ростуть у Північній Америці та Східній Азії (Китай, Корея, Японія).

Магнолії (Magnolia) - це розлогі листопадні дерева або кущі, для них характерні великі ароматні квіти чашоподібної, кобусоподібної або зірчастої форми з відтінками білого, рожевого, фіолетового, зеленого або жовтого. Квітки з'являються навесні раніше за листя.

У тіні цвітіння не таке рясне або відсутнє. Магнолія потребує кислих ґрунтів. При посадці в теплому, захищеному від вітру місці, мульчуванні ствола, магнолія росте по всій Україні. Молоді рослини деяких сортів на зиму вкривають.Магнолія гібридна Бетті Магнолия гибридная Бетти  Magnolia hibrida Betty / Betti Форма: Кущ до 4 м заввишки з округлою кроною. Квітнення: в квітні - травні до розпускання листя з'являються великі квітки до 20 см в діаметрі, пурпурно - червоні зовні і білі з рожевим відтінком всередині з вузьки..
Від 400 грн
Магнолія гібридна Джордж Генрі Керн Магнолия гибридная Джордж Генри Керн  Magnolia stellata George Henry Kern  Форма: Широкий вертикально зростаючий сильнорозгалужений великий кущ пізніше з кулястої кроною. Один з найбільш повільноростучих сортів магнолії, з рясним і довгим цвітінням і високою ..
Від 200 грн
Магнолія гібридна Сюзан / Сузан (темно-малинова) Магнолия гибридная Сюзан / Сузан (тёмно-малиновая) Magnolia hibrida/hybrids Susan Один з численних пізніх гібридів, отриманих шляхом схрещування магнолії лілієквітучої з магнолією зірчастою (M. liliiflora + M. stellata). Susan особливо виділяєтьс..
Від 200 грн
Магнолія зірчаста Розеа | Магнолия звездчатая Розеа | Magnolia stellata Rosea
Акція
Магнолія зірчаста Розеа Magnolia stellata Rosea Магнолия звездчатая Розеа Ареал: Японія, в горах південної частини острова Хонсю на сфагнових болотах, сусідить, як і в нашому розсаднику, з Ilex crenata. Найменша і витончена з усіх декоративних магнолій, що має овальну регулярну крону. Повіл..
Від 400 грн
Магнолія зірчаста Роял Стар Магнолия звездчатая Роял Стар  Magnolia stellata Royal Star   Синоніми: Магнолія Роял Стар, Magnolia stellatе Royal Star, Магнолія Royal Star, Magnolia Royal Star. Ареал: Японія, в горах південної частини острова Хонсю на сфагнових кислих болотах, сусідить з Alnus hi..
Немає відгуків
Від 200 грн
Магнолія Лебнера Леонард Мессел Магнолия Лебнера Леонард Мессел  Magnolia Loebneri Leonard Messel   Цей гібрид, одержаний від схрещування магнолії кобус і магнолії зірчастої в 1900 р. Максом Лебнером. Сорт "Leonard Messel", представлений на фото, виведений в саду і Німанна в Суссексі (Англ..
Немає відгуків
Від 400 грн
Магнолія лілієквіткова Нігра | Магнолия лилиецветная Нигра | Magnolia liliiflora Nigra
Акція
Магнолія лілієквіткова Нігра Магнолия лилиецветная Нигра  Magnolia liliiflora Nigra   Унікальний сорт з самої темним забарвленням квіток з усіх магнолій. Якщо ви є фанатом магнолій, магнолія «Nigra» обов'язково повинна бути у вашій колекції. Форма: листопадний широкий вертікальноростучий, вел..
Від 220 грн
Магнолія суланжа Альба Суперба | Magnolia soulangeana Alba Superba | Магнолия суланжа Альба Суперба
Акція
Магнолія суланжа Альба Суперба Magnolia soulangeana Alba Superba  Магнолия суланжа Альба Суперба Походження / історія: Магнолія - одна з найдавніших квіткових рослин у світі. Вона здавна культивується в садах Японії і Китаю. Ще буддистські монахи вирощували її за часів правління династії Та..
Від 380 грн
Магнолія суланжа Блек Туліп Magnolia soulangeana Black Tulip Магнолия суланжа Блэк Тулип Синоніми: Магнолія гібридна Чорний Тюльпан, магнолія гібридна Блек Туліп. Походження / історія: магнолія - великий і давній рід, який налічує близько 210 видів, які існували ще задовго до бджіл та інших к..
Немає відгуків
Від 3700 грн
Магнолія суланжа Галаксісі Магнолия суланжа Галакси Magnolia soulangeana Galaxy   Синоніми: Магнолія Суланжа Гелаксі, Магнолія Суланжа Галактика. Походження / історія: Квітуча ранньою весною магнолія займає перше місце серед квітучих рослин у багатьох садах і присадибних ділянках. Але мало хто ..
Немає відгуків
Від 220 грн
Магнолія суланжа Джені Magnolia soulangiana Genie Магнолия суланжа Джени   Синоніми: Магнолія гібридна Дженні. Походження / історія: Згідно з повір'ям варто тільки дівчині обійняти стовбур Магнолії, як вона незабаром зустріне свою кохану людину. Своєю назвою магнолія зобов'язана Шарлю Плю..
Від 465 грн
Магнолія Суланжа Ленней Магнолия Суланжа Ленней  Magnolia soulangeana Lennei На початку 19 століття у Франції виник цей гібрид магнолії оголеної і магнолії лілієквіткової. Форма: широкий, повільноростучий кущ. Розмір: досягає висоти до 2-3 м. Квітнення: бутони квітів темно-пурпурові, квітки ..
Від 240 грн
Магнолія Суланжа Рустіка Рубра (темно-рожева) Магнолия Суланжа Рустика Рубра (темно-розовая) Magnolia  soulangeana Rustica Rubra   Магнолія Суланжа - гібрид магнолії голої та магнолії лілеєвидної, виник на початку 19 століття у Франції. Опис: Магнолія Рустіка Рубра - успішний гібрид магнолії Су..
Від 550 грн
Магнолія Суланжа Спеціоза Магнолия Суланжа Специоза Magnolia soulangeana Speciosa Форма: Невелике, красивоквітнуче деревце з низкопосаженною кроною, заввишки до 6 м і 4 м в діаметрі. Приріст: Приростає 25 см в рік. Квіти: Білі, келихоподібні білі, біля основи і зовні рожеві, у повному цвіті..
Немає відгуків
Від 240 грн
Магнолія гібридна Хевен Сцент (світло-рожева) Магнолия гибриднаяХевен Сцен (светло-розовая) Magnolia hibrida / hybrids Heaven Scent Опис: в нашому розпліднику Магнолія Heaven Scent і магнолія Кобус, на відміну від всіх інших - не кущі, а пряморостучі дерева. Висота: 4-5 м. Листя: темно-зел..
Від 240 грн
Показано з 1 по 15 із 17 (всіх 2 сторінок)