Метасеквоя Metasequoia

Метасеквоя Metasequoia

Метасеквойя гліптостробусова (Metasequoia glyptostroboides) - листопадне хвойне дерево, що швидко росте, з регулярною конусоподібною густою кроною. До цього часу вона була відома лише за скам'янілими відбитками і вважалася вимерлим видом. Реліктова рослина, яка на сьогоднішній день є єдиним представником сім'ї, що вимерла. Витримує температуру -30 °C. Зона морозостійкості 4-8 (вся територія України). Хвоя метасеквої - плоска, м'яка, навесні має яскравий світло-зелений колір, влітку стає темно-зеленою, восени опадає. Осіннє забарвлення змінюється в залежності від місцезнаходження та погодних умов: від блідо-зеленого або світло-рожевого до рубінового і червонувато-коричневого. Світлолюбна, може витримувати невелике затінення. Невибаглива до ґрунтів, витримує міські умови, витримує затоплення, сприяє утворенню гумусу.

Метасеквоя красиво виглядає біля великих будинків, на берегах водойм, у парках, проспектах. Висаджують солітерно або в групах з низькорослими вічнозеленими рослинами, щоб підкреслити її переваги.Метасеквоя гліптостробусова | Метасеквоя глиптостробусовая | Metasequoia glyptostroboides
Акція
Метасеквоя гліптостробусова Метасеквоя глиптостробусовая Metasequoia glyptostroboides   Синоніми: метасеквойя китайська. Опис: Реліктовий рід, представлений єдиними видом, що зростають на схилі гірських ущелин в Китаї. Перший опис виду зроблено в 1941 році. Висота: дерево, що досягає 35 м..
Від 600 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)