Ломикамінь Saxifraga

Ломикамінь  Saxifraga

Ломикамінь поширений на території Євразії, Центральної Америки та гірських частин африканських тропіків.

Ломикамінь (Saxifraga) - рід багаторічних кореневищних трав'янистих рослин, що утворюють щільні або пухкі дернинки. Листки зібрані в прикореневу розетку, гладкі або злегка опушені, зелені, сизі або блакитні. По краях на листках з'являється вапняний білий наліт, який виділяють рослини. У травні-червні ломикамінь цвіте білими, жовтими, рожевими або червоними квітками.

Морозостійка рослина по всій території України.

Використовується в кам'янистих садах, альпійських гірках, рокаріях, як ґрунтопокривна рослина. Може вирощуватися в горщиках.
Ломикамінь метільчатий Срібно-окантований Saxifraga paniculata Argenteomaculata Камнеломка метельчатая Серебристоокаймленная Рід ломикамінь з більш ніж 300 видами і численними гібридами відноситься до найбільш важливих мешканців рокарія. Вони відрізняються гарним листям і крайньою невибагливіст..
Немає відгуків
Від 90 грн
Ломикамінь Арендса (білий) Saxifraga Arendsii Камнеломка Арендса (белая)   Синоніми: скельниця Арденса, ломикамінь Білий Килим, скельниця Арендса «Велика біла». Походження / історія: ломикамінь (Saxifraga) - це рослина, що належить до сімейства ломикаменевих (Saxifragaceae). Існує бл..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)