Липа Tilia

Липа Tilia

Рід Tilia налічує близько 50 видів. Поширений у Європі, Передній та Східній Азії, у великих лісових регіонах Північної Америки та Мексики.

Липи (Tilia) здебільшого великі статні дерева з густою потужною кроною. Молоді гілочки мають червонуватий відтінок, листя серцеподібне. Цвіте в червні-липні ніжно-жовтими суцвіттями з ніжним медовим ароматом.

Здебільшого всі види лип є морозостійкими по всій території України.  

Добре підходить для міського озеленення, оскільки добре очищає повітря, захищає від сильних вітрів, створює тінь. Липа є гарним медоносом.Липа  широколиста | Липа крупнолистная / широколистная | Tilia platyphyllos
Акція
Липа широколиста Липа крупнолистная / широколистная Tilia platyphyllos Синоніми: Липа плосколиста, Липа річна, Tilia grandifolia. Походження / історія: Передбачається, що вид липи - дуже древні рослини вони відноситься до групи реліктових. Липа - одне з найбільш поширених дерев, які ростуть в зм..
Немає відгуків
Від 310 грн
Липа дрібнолиста / серцелиста | Липа мелколистная / сердцевидная | Tilia cordata
Акція
Липа дрібнолиста / серцелиста Липа мелколистная / сердцевидная Tilia cordata Ареал: Центральна Європа від рівнин до Альп на висоті 1500 м. Широко поширилася через масові посадки навіть там, де раніше не жила. Зустрічається в світлих змішаних лісах, рідше в заплавних лісах. Форма: листопадне вел..
Від 350 грн
Липа повстиста / срібляста | Липа войлочная / серебристая | Tilia tomentosa
Акція
Липа повстиста / срібляста Липа войлочная / серебристая Tilia tomentosa Форма: велике дерево висотою до 30 м, кора старих стовбурів світла, з південного боку з тріщинами, з північної - гладка. З густою широкопірамідальною або овальною кроною і піднятими догори гілками. Цвіте і плодоносить. Квітки..
Від 380 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)