Рокитник Cytisus

Рокитник Cytisus

Рід квіткових рослин сімейства Fabaceae, що ростуть на відкритих ділянках (як правило, у кущах і вересових пустках) у Європі, Західній Азії та Північній Африці.

Рокитник ранній (Cytisus praecox) - листопадний невеликий, густий кущ з гілками, що звисають. Стебла та листя зелені. Цвіте тривало квітень-червень білими, жовтими або рубіново-червоними квітками. За формою квітки нагадують квітки горошку, дуже ароматні.

При правильній посадці та догляді морозостійкий вид. Молоді рослини потребують укриття на зиму. Після цвітіння рослину обрізають так, щоб не торкнутися старої деревини, а молоді пагони прищипують зверху.

Використовується як довгоквітуча жива огорожа, в поодиноких і групових посадках, в рокаріях і біля підпірних стінок.


Рокитник ранній Альбус (білий) Ракитник ранний Альбус (белый) Cytisus praecox Albus (white)     Походження / історія: У дикій природі рокитник росте в країнах середньої Європи і Середземномор'я. Рокитник Cytisus praecox (вид рокитника «ранній») був виявлений в Англійському саду ще в 1867 році і..
Немає відгуків
Від 110 грн
Рокитник ранній Боскоп Рубі (рубіновий) Ракитник ранний Боскоп Руби (рубиновый) Cytisus praecox Boskoop Ruby (ruby)   Походження / історія: в дикій природі рокитник росте в країнах середньої Європи і Середземномор'я. Рокитник Cytisus praecox (вид рокитника «ранній») був виявлений в Англійс..
Немає відгуків
Від 130 грн
Рокитник ранній Олголд (жовтий) | Ракитник ранний Олголд (жёлтый) | Cytisus praecox Allgold (yellow)
Акція
Рокитник ранній Олголд (жовтий) Ракитник ранний Олголд (жёлтый) Cytisus praecox Allgold (yellow)   Походження / історія: На латині слово «cutisus» - назва бобової рослини, що надалі і послужила для назви роду рослин. Французький ботанік Рене Дефонтен в 1798 році у своїй книзі «Flora Atlant..
Немає відгуків
Від 250 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)