Субстрати

Професійні субстрати, що складаються з різних видів торфу, швидкодіючих скандинавських добрив Yara PG MIX, водного агента, перліту, кори, володіючи пористою структурою, забезпечують рослині більший приплив кисню. Торф'яна структура стимулює бурхливий ріст рослини, корінню не доводиться пробивати собі шлях, як у ґрунті, а зекономлену енергію рослина використовує для розвитку та зміцнення імунітету.


Всі куплені вами контейнерні рослини розплідника Проксіма забезпечені найкращими у світі, пролонгованими добривами у спеціальній мембрані, що гарантує повільне та рівномірне надходження NPK+Me під впливом температури та вологи. Тому вони не потребують підгодівлі 2-4 місяці.

При виборі субстрату потрібно враховувати, яка рослина в ньому буде рости. Оскільки кожна рослина має свої вимоги до кислотності ґрунту (ph) та складу, вони діляться на 3 основні види:

  • Ацидофіти – рослини кислих ґрунтів.

  • Нейтрофіти – рослини нейтральних ґрунтів.

  • Базофіти – рослини лужних ґрунтів.

Який би хороший не був обраний вами субстрат, періодично його слід оновлювати внесенням добрив, компосту, або вермикомпоста, оскільки при тривалому використанні хімічні та фізичні властивості субстратів погіршуються. Радимо хоча б раз на три роки робити хімічний аналіз ґрунту на вашій ділянці.
Торф’яний субстрат PL- 4 (нейтральний) 80 л Торфяной субстрат PL-4 (нейтральный) 80 л Повна назва: Торф’яний субстрат PL-4 Упаковка: мішок 80 л Історія: Торф вперше став доступним садівникам у середині 1900-х років, і з того часу він справив революцію у способах вирощування рослин. Він м..
Немає відгуків
Від 370 грн
Торф’яний субстрат PL-3 (слабокислий) 80 л Торфяной субстрат PL-3 (слабокислый) 80 л Повна назва: Торф’яний субстрат PL-3. Упаковка: мішок 80 л. Історія: Торф вперше став доступний садівникам у середині 1900-х років, і з того часу він справив революцію у способах вирощування рослин. Він ма..
Немає відгуків
Від 370 грн
Торфф’яний субстрат для лохини (кислий)
NEW
Торфф’яний субстрат для лохини (кислий)   Виробник: PEATFIELD Призначення: для лохини Фракція: 5-25 мм Кислотність (pH): 3,5-4,5 Азот загальний (N): 50-80 мг/л Фосфор (Р2О5): 50-90 мг/л Калій (К2О): 80-100 мг/л Фасування: 40 л Країна виробництва..
Немає відгуків
Від 220 грн
Торф низинний   Повна назва: Торф нейтральний / низинний Кислотність (pH): 6,0-7,0 Упаковка: мішок до 18 кг, висота 70 см діаметр 35 см. Торф - це особливий тип ґрунту, який утворюється в результаті природного відмирання і неповного розкладання болотних рослин в умовах підвищеної вологості і н..
Немає відгуків
Від 0 грн
Торф рудий   Повна назва: Торф рудий / верховий Кислотність (pH): 5,5-6,0 Упаковка: мішок 15 кг, висота мішка 70 см діаметр 35 см Торф - це особливий тип ґрунту, який утворюється в результаті природного відмирання і неповного розкладання болотних рослин в умовах підвищеної вологості і нестачі к..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всіх 1 сторінок)