Підбір рослин
Характеристики товару
50 - 450 грн Ціна
- грн
Наявність

Захисні матеріали

Захисні матеріали

Захисні матеріали – призначені захисту рослин від впливу несприятливих зовнішніх чинників. Захисні матеріали призначені для захисту рослин від зайвого сонця, граду, морозу, вологи, бур'янів, комах шкідників, свійських тварин, кротів, гнилі, грибків, посухи, промерзання коріння.

До захисних матеріалів відносяться:

  • Агроволокно – використовується для укриття рослин на зиму.

  • Мішковина джутова - використовується не знімаючись з кома для упаковки рослин, що пересаджуються, вона розчиняється в грунті під дією вологи і температури від 3 до 6 місяців.

  • Геотекстиль – використовується для захисту ґрунту від бур'янів, мульчування, підкладки під декоративні мульчуючі матеріали – кору, декоративну тріску, каміння.

  • Сітка для затінення – використовується для захисту рослин від згубної дії жаркого сонця. Вона пропускає воду та оберігає врожай від вітру та граду.

  • Мульча з соснової кори - універсальний захист кореневої системи від холоду, тепла та бур'янів. Збереження вологи та поліпшення структури ґрунту.

  • Засоби для відлякування тварин - ультразвукові відлякувачі, аерозольні, електричні системи звукової або світлової сигналізації.

  • Захисна фарба - побілка стовбура для захисту від шкідників та зовнішніх факторів.

  • Палети та ящики для захисту рослин під час транспортування.
Кора 0,5-1 см (пил)   Повна назва: Кора хвойна 0,5-1 см. Упаковка: пакет до 8 кг, довжина 70 см ширина 35/20 см Деревна кора широко використовується в ландшафтному дизайні. Це екологічний матеріал, використання якого корисно впливає на грунт, що робить її чудовим добривом. Використання кор..
Немає відгуків
Від 55 грн
Cітка для затінення (тіньовка) Сетка для затенения (теневка)   Сітка для затінення ефективно використовується для захисту рослин від згубної дії пекучих прямих сонячних променів. Вона пропускає воду та оберігає врожай від вітру та граду. Поступовий розподіл сонячного світла сприяє посилено..
Немає відгуків
Від 70 грн
Агроволокно біле, щільність 50 грам / м.кв Агроволокно для захисту рослин. Використовується для накриття рослин:  взимку - від морозів і суховіїв;  навесні - від пізніх морозів і сонячних опіків;  влітку - захист від надмірної температури та сонця;  восени - від ранні..
Немає відгуків
Від 50 грн
Геотекстиль тканий для захисту ґрунту від бур'янів Геотекстиль тканый для защиты грунта от сорняков   Геотекстиль – різновид синтетичного матеріалу рулонного типу, що виготовляється з поліпропіленових, поліетиленових, поліефірних волокон. Плюсами цього матеріалу є:  - міцність &nb..
Немає відгуків
Від 285 грн
Кора 1-2 см Повна назва: Кора хвойна 1-2 см. Упаковка: пакет до 8 кг, довжина 70 см ширина 35/20 см Деревна кора широко використовується в ландшафтному дизайні. Це екологічний матеріал, використання якого корисно впливає на грунт, що робить її чудовим добривом. Використання кори в ландшафтному ди..
Немає відгуків
Від 95 грн
Кора 3-5 см   Повна назва: Кора хвойна 3-5 см. Упаковка: пакет до 8 кг, довжина 70 см, ширина 35/20 см. Деревна кора широко використовується в ландшафтному дизайні. Це екологічний матеріал, використання якого корисно впливає на грунт, що робить її чудовим добривом. Використання кори в ланд..
Немає відгуків
Від 155 грн
Кора 5-6 см   Повна назва: Кора хвойна 5-6 см. Упаковка: пакет до 8 кг, довжина 70 см, ширина 35/20 см Деревна кора широко використовується в ландшафтному дизайні. Це екологічний матеріал, використання якого корисно впливає на грунт, що робить її чудовим добривом. Використання кори в ландш..
Немає відгуків
Від 170 грн
Мішковина джутова Виробництво: Індія. Це натуральна органічна мішковина із природного куща. Тканина використовується не знімаючись з кома для упаковки рослин, що пересаджуються. Джут розчиняється у ґрунті під дією вологи та температури від 3 до 8 місяців. Також джут використовується як декор..
Немає відгуків
Від 50 грн
Європалета   Європалета – європейський стандарт розмірів дерев’яних або пластикових палет, які пройшли фітосанітарну перевірку. Палета використовується для зручного переміщення і зберігання вантажу. Це дуже зручний і надійний варіант складської тари, яка завоювала величезну популярність у вс..
Немає відгуків
Від 450 грн
Кора 2-3 см   Повна назва: Кора хвойна 2-3 см Упаковка: пакет до 8 кг, довжина 70 см ширина 35/20 см Деревна кора широко використовується в ландшафтному дизайні. Це екологічний матеріал, використання якого корисно впливає на грунт, що робить її чудовим добривом. Використання кори в ландшафтному..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 10 із 10 (всіх 1 сторінок)