Просо Panicum

Просо  Panicum

Рослина поширена в Північній Америці.  

Просо прутовидне або віргінське (Panicum virgatum) - трав'яниста, злакова, багаторічна рослина, що утворює грудки, прямі кущі, які злегка розвалюються, або кущі, що злегка розвалюються. Листя у різних рослин може бути від сіро-блакитного до зеленого, восени стає від золотисто-жовтого до темно-бордового. Починає цвісти в серпні повітряними волотями червоного або рожевого кольору.

Переносить періодичні затоплення. Зростає в півтіні, але починає втрачати форму в занадто великому затіненні. Зона морозостійкості 4 - вся територія України (5-7 зони).

Використовується в поодиноких і групових насадженнях, у кам'янистих садах, міксбордерах, рокаріях, як живопліт. Підходить для контейнерних композицій.Просо прутовидне Скво | Panicum virgatum Squaw | Просо прутьевидное Скво
NEW
Просо прутовидне Скво Panicum virgatum Squaw Просо прутьевидное Скво Батьківщина: Північна і Середня Америка. Прерії з високою травою. Сімейство: злакових Опис: Декоративна багаторічна трава з красивими суцвіттями. Компактний кущ до 110-150 см заввишки, прямій, не завжди стійкий, пізно з..
Немає відгуків
Від 140 грн
Просо прутовидне Хеві Метал | Panicun virgatum Heavy Metal | Просо прутьевидное Хэви Метал
Акція
Просо прутовидне Хеві Метал Panicun virgatum Heavy Metal Просо прутьевидное Хэви Метал   Походження / історія: Родом з Північної і Центральної Америки. Опис сорту: компактний, прямостоячий, злаковий багаторічник. Відрізняється декоративністю сизо-зеленого, з часом жовтого листя. Листя і колос..
Немає відгуків
Від 170 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)