Береза Betula

Береза бородавчата повисла Юнгі / Янгі Берёза бородавчатая повислая Юнге / Юнги Betula pendula Youngii Опис: Мальовниче дерево, що повільно зростає з парасолеподібною, плакучою кроною. Висота: до 6 м. Листя: Світло-зеленого кольору розпускається рано навесні, восени стають жовтими. Місце виро..
Немає відгуків
Від 2200 грн
Береза корисна Доренбос    Betula utilis Doorenbos   Берёза полезная Доренбос  Синоніми: Betula utilis HORT., Betula jacquemontii HORT. Походження / історія: Батьківщина - Західні Гімалаї. Опис сорту: Листопадне дерево середнього розміру, найчастіше багатостовбурне, з розлогою широкоовальною ..
Немає відгуків
Від 3200 грн
Береза корисна Жакмана | Betula utilis Jacquemontii | Береза полезная Жакмана
Акція
Береза корисна Жакмана Betula utilis Jacquemontii Береза полезная Жакмана   Синоніми: Береза Жакмонті. Походження / історія: У давнину у слов'ян рік починався навесні, а не взимку як зараз, і зустрічали його березою, а не ялиною. Сільськогосподарські роботи починалися в період розпускання..
Немає відгуків
Від 900 грн
Береза повисла Роял Фрост | Betula pendula Royal Frost | Береза повислая Роял Фрост
Акція
Береза повисла Роял Фрост Betula pendula Royal Frost Береза повислая Роял Фрост   Синоніми: Береза плакуча Роял Фрост, Береза бородавчаста Роял Фрост. Походження / історія: У давнину у слов'ян рік починався навесні, а не взимку як зараз, і зустрічали його березою, а не ялиною. Сільськогос..
Від 2800 грн
Береза повисла Фастігіата | Береза повислая Фастигиата | Betula pendula Fastigiata
Уцінка
Береза ​​повисла Фастігіата Береза ​​повислая Фастигиата Betula pendula Fastigiata     Форма: дерево з вузькою колоновидною кроною. Гілки жорсткі, спрямовані вертикально вгору, часто зігнуті. Розмір: досягає 10 м висоти. Цвітіння: зелено-жовті сережки довжиною до 5 см, цвіте в березні-кві..
Немає відгуків
Від 1610 грн
Береза плакуча Лациніата Betula pendula Laciniata Береза плакучая Лациниата Форма: Дерево середніх розмірів зі струнким стовбуром і розлогою кроною. Бічні, дрібні гілки звисають. Декоративне листя з глибокими розрізами, надають дереву витончений вид. Восени фарбуються в світло-жовті тони. ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Береза плакуча Пурпуреа (штамб) Береза плакучая Пурпуреа (штамб) Betula pendula Purpurea   Синоніми: береза щеплена плакуча Пурпуреа, Береза бородавчаста Пурпуреа штамб. Походження / історія: у давнину у слов'ян рік починався навесні, а не взимку, як зараз, і зустрічали його березою, а не ялино..
Від 1200 грн
Береза повисла Пурпуреа Береза повислая Пурпуреа Betula pendula Purpurea   Синоніми: Береза плакуча Пурпуреа, Береза бородавчаста Пурпуреа, Береза Пендула Пурпуреа. Походження / історія: у давнину у слов'ян рік починався навесні, а не взимку як зараз, і зустрічали його березою, а не ялиною. Сіл..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (всіх 1 сторінок)