Дейція Deutzia

Дейція Deutzia

Дейція (Deutzia) - росте в Східній Азії, Гімалаях, Філіппінах, Мексиці. Назва роду дана на честь голландського мецената і покровителя ботаніки 18-го століття Йоганна ван дер Дойца.

Невеликий до середнього, густий кущ. Цвіте наприкінці весни на початку літа білими, червонуватими та рожевими квітами. Квітки бувають простими і махровими, вони зібрані в суцвіття.

Місце має бути захищене від вітру, сонячне, може витримувати легку півтінь. У тіні цвітіння буде не таким рясним. У розпліднику "Проксіма" вирощують тільки види та сорти, адаптовані до українських морозів і вітрів, тому на зиму не потребують укриття. Восени гілки на яких було цвітіння обрізають на половину і формують кущ. Навесні роблять санітарну обрізку - видаляють сухі, слабкі, пошкоджені та підмерзлі гілки. 

Використовується в одиночних і групових посадках, у живоплоті. Карликові сорти красиво виглядають у міксбордерах, альпійських гірках.Дейція витончена | Дейция изящная | Deutzia gracilis
Акція
Дейція витончена (біла) Дейция изящная (белая) Deutzia gracilis (white) Синоніми: жилолист. Ареал: в дикій природі росте в горах Японії. В культурі з 1840 року. Походження / історія: у 19 столітті альдерман Амстердама Йоганн ван Дейц фінансував ботанічну експедицію до Японії. Внаслідок цієї п..
Від 100 грн
Дейція витончена Ніко | Дейция изящная Нико | Deutzia gracilis Nikko
Акція
Дейція витончена Ніко (біла) Дейция изящная Нико (белая) Deutzia gracilis Nikko (white)   Синоніми: Дейція Нікко, Дейція Нікко, Deutzia Nikko, Дейція Nikko, Дейція Ніко, Дейція Ніко.  Форма: Низький, повільноростучий, листяний кущ зі звисаючими пагонами. Крона густа. Дейцію витончену Nikk..
Від 120 грн
Дейція гібридна Строберрі Філдс | Deutzia hybrida Strawberry Fields | Дейция гибридная Строберри Филдс
Акція
Дейція гібридна Строберрі Філдс Deutzia hybrida Strawberry Fields Дейция гибридная Строберри Филдс   Синоніми: Дейція Лемуана Строберрі Філдс, Дейція Стравбері Філдс. Походження / історія: Рід Дейція названий на честь голландського ентузіаста розвитку ботаніки Johann van der Deutz. Дейція..
Немає відгуків
Від 400 грн
Дейція шорстка Прайд оф Рочестер | Дейция шершавая Прайд оф Рочестер | Deutzia scabra Pride of Rochester
Акція
Дейція шорстка Прайд оф Рочестер (біла) Дейция шершавая Прайд оф Рочестер (белая) Deutzia scabra Pride of Rochester   Походження: Свою назву дейція отримала на честь одного з колишніх мерів Амстердама, оскільки він наполягав на вирощуванні цієї рослини в розсадниках Голландії. Форма: Кущ ..
Немає відгуків
Від 210 грн
Дейція гібридна Монт Роуз (рожева) Дейция гибридная Монт Роуз (розовая) Deutzia hybrida Mont Rose (pink)   Габітус: кущовий розлогий. Форма: дуже декоративний, красивоквітучий листопадний кущ сімейства гортензіевих, з розлогою, вертикальнозростаючою кроною яка сягає близько 1,5-2 м у висот..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всіх 1 сторінок)