Сітка для затінення (тіньовка)

Сітка для затінення (тіньовка)Сітка для затінення – універсальний матеріал:

 1. Регулювання впливу сонця на рослини, укриття вічнозелених рослин у березні – квітні від ранньо – весняного сонця, забезпечення оптимального мікроклімату для рослин у теплицях та городництві.

 2. Захист саду від граду - сітка тіньовка часом може замінити сітку від граду. Подібні захисні сітки встановлюються перед прогнозованим градом і протягом однієї години можуть врятувати весь річний урожай фруктів чи овочів.

 3. Створення комфортних умов для роботи або відпочинку просто неба.

 4. Захист домашніх пернатих та ссавців від хижих птахів.

 5. У будівництві сітки тіньовки (згідно з ДБН України та стандартів ЄС) максимальної щільності, крім затінення місць роботи людей, використовуються для захисту лісів та риштування від випадання предметів назовні (вулиця, тротуар, дорога).

 6. Також сітки успішно використовуються у військовому маскуванні - від уваги БПЛА та ударів дронів. Легкі дрони заплутуються в якісних, відносно дешевих, аграрних сітках.

 7. Тіньовки також використовуються у декораціях.

Основні характеристики сітки для затінення:

 • Затінення: основна функція сітки для затінення – утворення тіні та зменшення прямого сонячного випромінювання. Це може бути важливо для рослин, що вимагають менше інтенсивного світла, або для запобігання перегріву та спалюванню рослин. Коли коріння ще у мерзлоті, а температура у березні чи квітні різко пішла вгору, рослина оживає. У цей момент, всього за один день активного сонця в українському кліматі можна втратити всі вічнозелені рослини 6 кліматичної зони: самшити, кипарисовики, канадські ялини, туї східні, бруслини, лаври, падуби, магонії, тиси всіх видів, рододендрони, широколисті гортензії . Укриваючи рослини від сонця, завжди залишайте місце для наскрізного проходження повітря, щоб укриття, зігріте сонцем, не емітувало теплицю, а рослини не випріли.

 • Матеріал: тіньовка зазвичай виготовляється з полімерних матеріалів, таких як поліетилен або поліпропілен. Ці матеріали мають високу міцність і стійкість до зовнішніх умов.

 • Прохід повітря: важливою характеристикою сітки для затінення рослин на відміну від білого агроволокна є здатність пропускати повітря. Це допомагає забезпечити циркуляцію повітря, уникнути перегріву та випрівання укритих рослин під сіткою в активні сонячні дні.

 • Стійкість до УФ-випромінювання: тіньовка має бути виготовлена з матеріалів, стійких до ультрафіолетового (УФ) випромінювання. УФ стабілізація вимірюється роками, доки мережа під впливом ультрафіолету не починає руйнуватися. Це допомагає запобігти руйнуванню матеріалу від сонячних променів.

 • Щільність затінення: сітки для затінення можуть мати різний ступінь затінення, виміряний у відсотках. 20-40-60-80% - значення вказує, яку частину світла затримує сітка. Чим більший зазначений відсоток затінення, тим дорожче сітка.

 • У нашому інтернет магазині продається виключно високоякісна сітка, якою користуємося ми самі - тіньовка найкращих європейських виробників зі стабілізацією не менше 5 років.


Cітка для затінення (тіньовка) Сетка для затенения (теневка)   Сітка для затінення ефективно використовується для захисту рослин від згубної дії пекучих прямих сонячних променів. Вона пропускає воду та оберігає врожай від вітру та граду. Поступовий розподіл сонячного світла сприяє посилено..
Немає відгуків
Від 70 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)