Сітка для затінення (тіньовка)
Сітка для затінення – універсальний матеріал:
Регулювання впливу сонця на рослини, укриття вічнозелених рослин у березні – квітні від ранньо – весняного сонця, забезпечення оптимального мікроклімату для рослин у теплицях та городництві.
Захист саду від граду - сітка тіньовка часом може замінити сітку від граду. Подібні захисні сітки встановлюються перед прогнозованим градом і протягом однієї години можуть врятувати весь річний урожай фруктів чи овочів.
Створення комфортних умов для роботи або відпочинку просто неба.
Захист домашніх пернатих та ссавців від хижих птахів.
У будівництві сітки тіньовки (згідно з ДБН України та стандартів ЄС) максимальної щільності, крім затінення місць роботи людей, використовуються для захисту лісів та риштування від випадання предметів назовні (вулиця, тротуар, дорога).
Також сітки успішно використовуються у військовому маскуванні - від уваги БПЛА та ударів дронів. Легкі дрони заплутуються в якісних, відносно дешевих, аграрних сітках.
Тіньовки також використовуються у декораціях.
Основні характеристики сітки для затінення:
Затінення: основна функція сітки для затінення – утворення тіні та зменшення прямого сонячного випромінювання. Це може бути важливо для рослин, що вимагають менше інтенсивного світла, або для запобігання перегріву та спалюванню рослин. Коли коріння ще у мерзлоті, а температура у березні чи квітні різко пішла вгору, рослина оживає. У цей момент, всього за один день активного сонця в українському кліматі можна втратити всі вічнозелені рослини 6 кліматичної зони: самшити, кипарисовики, канадські ялини, туї східні, бруслини, лаври, падуби, магонії, тиси всіх видів, рододендрони, широколисті гортензії . Укриваючи рослини від сонця, завжди залишайте місце для наскрізного проходження повітря, щоб укриття, зігріте сонцем, не емітувало теплицю, а рослини не випріли.
Матеріал: тіньовка зазвичай виготовляється з полімерних матеріалів, таких як поліетилен або поліпропілен. Ці матеріали мають високу міцність і стійкість до зовнішніх умов.
Прохід повітря: важливою характеристикою сітки для затінення рослин на відміну від білого агроволокна є здатність пропускати повітря. Це допомагає забезпечити циркуляцію повітря, уникнути перегріву та випрівання укритих рослин під сіткою в активні сонячні дні.
Стійкість до УФ-випромінювання: тіньовка має бути виготовлена з матеріалів, стійких до ультрафіолетового (УФ) випромінювання. УФ стабілізація вимірюється роками, доки мережа під впливом ультрафіолету не починає руйнуватися. Це допомагає запобігти руйнуванню матеріалу від сонячних променів.
Щільність затінення: сітки для затінення можуть мати різний ступінь затінення, виміряний у відсотках. 20-40-60-80% - значення вказує, яку частину світла затримує сітка. Чим більший зазначений відсоток затінення, тим дорожче сітка.
У нашому інтернет магазині продається виключно високоякісна сітка, якою користуємося ми самі - тіньовка найкращих європейських виробників зі стабілізацією не менше 5 років.