Кактус морозостійкий Опунція Opuntia

Кактус морозостійкий  Опунція Opuntia

Опунції поширені на великих територіях Північної і Південної Америки, включно з Вест-Індією. У Мексиці, що є головним районом зростання роду, зосереджена майже половина видів опунції.

Кактус Опунція (Opuntia humifusa) - прямостоячі або сланкі чагарники. Стебла колючі, яйцевидної форми, схожі на вушка. Цвіте в травні-червні кремовими або біло-жовтими квітками. Кожна квітка росте одну добу, але через безліч бутонів з'являється ефект тривалого цвітіння. У домашніх умовах рослина не цвіте. Плоди їстівні, червоні, дозрівають у серпні.

Рослина віддає перевагу слабокислим, легким, дренованим ґрунтам. Не витримує надмірної вологи, витримує морози до -30 °C.

Використовується на передніх планах квітників, альпінаріях, рокаріях, кам'янистих і вересових садах.Опунція атріспіна/Кактус морозостійкий/Тещин язик Opuntia atrispina Опунция атриспина/Кактус морозостойкий/Тёщин язык Синоніми: Кактус зимостійкий, Кактус садовий, опунція садова. Ареал: Високогірні райони Перу. Опис: Привабливий квітучий сорт морозостійкого кактуса, химерної форми. Опунція а..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)